Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Migdały
Całe
BAKALLAND Migdały
Migdały BAKALLAND 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 31 opinii

BAKALLAND Migdały

200 g
BAKALLAND
Polska

Cena17,99 zł
89,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdały łuskane są źródłem magnezu i wapnia. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Cechy

źródło magnezu i wapnia

Dobra i polska firma


BAKALLAND Migdały


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2484.00 kJ
29.6%
Wartość energetyczna (kcal)
601.00 kcal
30.1%
Tłuszcz (g)
50.00 g
71.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.90 g
19.5%
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Błonnik (g)
12.00 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Wapń (mg)
240.00 mg
30.0%
Magnez (mg)
255.00 mg
67.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
13%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
13.03.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
mix świeżych i nieświeżych
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super świeże i aromatyczne
15.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam. Stałe kupuję.
22.04.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Yury
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Edward
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749029094
Cena za kg:
89,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749029094

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Migdały łuskane są źródłem magnezu i wapnia. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainkę


Oświadczenia żywieniowe

Źródło magnezu i wapnia


Oświadczenia zdrowotne

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Migdały orzechy

Produkty z kategorii Migdały

4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Migdały łuskane 100 g

BAKALLAND

Migdały łuskane

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Migdały 200 g

BAKALLAND

Migdały

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 44 opinii
KRESTO Migdały 100 g

KRESTO

Migdały

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Migdały BIO 100 g

BIO PLANET

Migdały BIO

100 g
121,90 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 26 opinii
HEBAR Migdały 100 g

HEBAR

Migdały

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 7 opinii
BAKADELIO Migdały łuskane 100 g

BAKADELIO

Migdały łuskane

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Migdały suszone 1 kg

BIG NATURE

Migdały suszone

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje pra�żone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store