Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzeszki
Orzechy solone
FELIX Pistacje solone
Pistacje solone FELIX 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 13 opinii

FELIX Pistacje solone

180 g
FELIX
Polska

Cena24,99 zł
138,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pistacje solone Felix to słona przekąska idealna na wieczór z przyjaciółmi, imprezę, zabicie głodu między posiłkami czy dodatek do dań głównych. Pistacje Felix zostały uprażone (bez użycia tłuszczu), co nadało im wyrazisty, głęboki smak.

Pistacje wyróżniają się pozytywnie na tle innych orzechów. Są bogate w witaminy, w szczególności C oraz witaminy z grupy B. Posiadają też właściwości antyoksydacyjne, co przekłada się na ich pozytywny wpływ na cały organizmu. Pistacje pomagają też łagodzić objawy menopauzy oraz wpływają na stan zdrowia oczu, szczególnie u osób starszych.

Pistacje to:

  • Orzechy o zielonej barwie
  • Bomba wartościowych składników odżywczych
  • Zdrowe tłuszcze

Cechy

bez tłuszczu prażone w piecu

źródło fosforu


FELIX Pistacje solone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2648.00 kJ
31.5%
Wartość energetyczna (kcal)
640.00 kcal
32.0%
Tłuszcz (g)
54.00 g
77.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
36.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
7.20 g
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
6.10 g
6.8%
Błonnik (g)
4.30 g
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Fosfor (mg)
500.00 mg
71.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
0%
3
8%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
23.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy bardzo suche
21.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Norbert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Alex
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
138,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
INTERSNACK
Marka:
FELIX
EAN:
5900571104686
Cena za kg:
138,83 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
FELIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTERSNACK
EAN:
5900571104686

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest zalecany dla małych dzieci z powodu ryzyka zadławienia.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka standaryzowana

MarkaFelix

Opis produktu

Źródło składników odżywczych fosfor nienasycone kwasy tłuszczowe błonnik


Oświadczenia żywieniowe

Źródło fosforu

źródło składników odżywczych: fosfor, nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pistacje

Wariant prażone i solone


O marce

Felix od lat gwarantuje najwyższą jakość i najlepszy smak orzechów, ponieważ pochodzą one wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych plantacji. Nasze produkty są zawsze pysznie chrupiące, zdrowe i nawet zwykłe chwile potrafią zamienić w wyjątkową przyjemność. Odwiedź nas na www.felixpolska.pl Spróbuj także: znakomitych orzechów nerkowca

Produkty z kategorii Orzechy solone

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Migdały lekko solone prażone 90 g

BAKALLAND

Migdały lekko solone prażone

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone 70 g

BAKALLAND

Nerkowce lekko solone prażone

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą w puszce 140 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą w puszce

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 15 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą morską 220 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą morską

220 g
42,95 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 7 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 1 kg

HEBAR

Pistacje prażone solone

1 kg
79,99 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 5 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone 85 g

MOGYI

Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki FELIX

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
FELIX Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
FELIX Mieszanka studencka 200 g

FELIX

Mieszanka studencka

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony 90 g

FELIX

Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
40,56 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 41 opinii
FELIX Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store