Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Popcorn
Do mikrofalówki

Do mikrofalówki

Wróć do Popcorn




4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 23 opinii
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony 90 g

FELIX

Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
40,56 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.9
z 31 opinii
BESKIDZKIE Popcorn z solą 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn z solą

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028

4.9
z 14 opinii
BESKIDZKIE Popcorn o smaku masła 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn o smaku masła

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028

5.0
z 2 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali solony 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali solony

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027

4.7
z 3 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027

4.9
z 8 opinii
BIOFACTOR Popcorn z solą do mikrofalówki BIO 270 g

BIOFACTOR

Popcorn z solą do mikrofalówki BIO

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store