Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Nachos naturalne
FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone
Nachos tortilla chips solone FUNTASTIC 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone

150 g
FUNTASTIC
Polska

Cena6,99 zł
46,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujęce cukry. bez GMO


Cechy

bez oleju palmowego

78 % pełne ziarno*

*Funtastic Nachos Tortilla Chips zostały stworzone na bazie pełnego ziarna kukurydzy. Oznacza to, że ziarna w całości, wraz ze swoją łupinką, zostały wykorzystane do wyprodukowania naszych chrupiących Funtastic Nachos Tortilla Chips


FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1975.00 kJ
23.5%
Wartość energetyczna (kcal)
472.00 kcal
23.6%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
7.30 g
14.6%
Sól (g)
0.87 g
14.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
cristina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Gosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Zenon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
FUNTASTIC
EAN:
5906425174638
Cena za kg:
46,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
FUNTASTIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425174638

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej - nadruk z tyłu opakowania, przy zgrzewie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.


Informacje producenta

Marka

Funtastic


Marka standaryzowana

MarkaFuntastic

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujęce cukry. bez GMO


O marce

Najlepiej smakują z sosami: Develey Salsa Mexicana Dip Develey Salsa Cheese Dip


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nachos

Wariant solone

Produkty z kategorii Nachos naturalne

5.0
z 73 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane solone

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 42 opinii
ACAPULCO Nachosy naturalne BIO 125 g

ACAPULCO

Nachosy naturalne BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
AMAIZIN Chipsy kukurydziane solone bezglutenowe BIO 150 g

AMAIZIN

Chipsy kukurydziane solone bezglutenowe BIO

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone 150 g

FUNTASTIC

Nachos tortilla chips solone

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FUNTASTIC

4.9
z 452 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.) 296 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.)

296 g
20,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
Nowość
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 110 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna (grillowana) - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna (grillowana) - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store