Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Tortille i wrapy
Pełnoziarniste/Wieloziarniste
FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)
Tortilla pszenna z ziarnami   25 cm (4 szt.) FUNTASTIC 250g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 75 opinii

FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)

250 g
FUNTASTIC
Polska

Cena5,99 zł
23,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
FUNTASTIC Tortilla pszenna (grillowana) - 25 cm (4 szt.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1286.00 kJ
15.3%
Wartość energetyczna (kcal)
305.00 kcal
15.3%
Tłuszcz (g)
6.50 g
9.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
1.90 g
2.1%
Białko (g)
9.10 g
18.2%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre i świeże nie wyschnięte
07.12.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Spoko 👍️
19.06.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
04.03.2024
0
0
Ryszarda
zweryfikowano
Zgłaszam
nie lubie tych produktow
22.07.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak za tą cenę przyzwoite i to bardzo.
28.04.2023
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super do wrapów.
12.02.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale do quesadilli
22.12.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
12.11.2022
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zastrzeżeń
20.09.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko w porządku
11.09.2022
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
02.07.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko dojechało bez śladu pogniecenia. Z przyjemnością zamawiam te produkty. Naprawdę warto tutaj kupować, pyszne i zdrowy skład.
31.05.2022
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Podsumowując, to jest naprawdę dobre. Nic się nie pogniotło ani nie wysypało. Idealne połączenie doskonałego smaku i jakości.
09.05.2022
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne połączenie doskonałego smaku i jakości. Dobrze i szczelnie opakowane. Pyszności same się polecają.
29.04.2022
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę warto tutaj kupować, pyszne i zdrowy skład. Wypieki i inne produkty są smaczne. Nic się nie pogniotło ani nie wysypało.
16.02.2022
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Te produkty są zdrowe i każdemu posmakują. Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne. Wszystko dojechało bez śladu pogniecenia.
17.01.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość. Warto zamówić bo są naprawdę pyszne. Doskonała jakość i niedrogo. Jak widać można.
16.12.2021
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Oceniam zarówno smak jak i skład tych wyrobów wysoko. Profesjonalne opakowanie godne polecenia. Wyroby piekarnicze są godne uwagi.
14.12.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar najlepszej jakości, zachwalam jak tylko mogę. O jakości mówię, że najlepsza. Warto zakupić. Wszystko dojechało bez śladu pogniecenia.
25.10.2021
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Serio, dobrze opakowane. Naprawdę warto tutaj kupować, pyszne i zdrowy skład. Warto zamówić bo są naprawdę pyszne.
25.09.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
FUNTASTIC
EAN:
5906425172313
Cena za kg:
23,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FUNTASTIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
5906425172313

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Od temperatury otoczenia):

Przed spożyciem podgrzać: Rozgrzana patelnia 10-20 s Kuchenka mikrofalowa 650 W 15 s Piekarnik 150°C 1 min


Przygotowanie i stosowanie

W celu łatwiejszego oddzielenia placków od siebie należy zamknięte opakowanie wygiąć w górę i w dół.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25°C (chronić przed gorącem i zmianami temperatury). Po otwarciu przechowywać w zamkniętym opakowaniu (zalecana temperatura 15-25°C) i spożyć w ciągu 4 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 15

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej. Masa netto: 250 g (4 x 62,5 g)


Przepisy

Przepis na: Mexican Tortilla Składniki: - Oliwa z oliwek - 1 duża cebula - 2 ząbki czosnku - 500 g mięsa mielonego - 4 placki Wraps Tortilla - 200 g sera żółtego Przygotowanie: Rozgrzewamy maksymalnie grilla. Następnie na rozgrzanej patelni z olejem smażymy posiekaną cebulę i czosnek, przez około 2-3 minuty bądź do miękkości. Stopniowo zwiększamy ogień i dodajemy mięso mielone, smażymy około 6-8 minut, cały czas mieszając. 1/4 farszu układamy na połowie tortilli posypując go startym, żółtym serem. Kolejno składamy placek na pół. Smarujemy oliwą i tak przygotowaną tortillę grillujemy 2-3 minuty.


Informacje producenta

Marka

Funtastic


Marka standaryzowana

MarkaFuntastic

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tortilla

Wariant z ziarnami

Produkty z kategorii Pełnoziarniste/Wieloziarniste

4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 127 opinii
TORTILOVE Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
16,63 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
CASA DELLA PIADA Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.) 225 g

CASA DELLA PIADA

Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.)

225 g
35,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OCELIO Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.) 180 g

OCELIO

Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.)

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.6
z 42 opinii
ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.) 300 g

ALIMENTA

Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)

300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
LA BIO IDEA Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO 260 g

LA BIO IDEA

Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO

260 g
67,27 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
5.0
z 396 opinii
PLONY ZBÓŻ Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.) 312 g

PLONY ZBÓŻ

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.)

312 g
21,76 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka

Produkty marki FUNTASTIC

4.9
z 452 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.) 296 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.)

296 g
20,24 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 223 opinii
Nowość
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 110 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna (grillowana) - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna (grillowana) - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone 150 g

FUNTASTIC

Nachos tortilla chips solone

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store