Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Tortille i wrapy
Pełnoziarniste/Wieloziarniste
ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)
Piadina orkiszowa BIO (3 szt.) ALIMENTA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 42 opinii

ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)

300 g
ALIMENTA

Cena13,99 zł
46,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
12%
3
7%
2
5%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Piadina bardzo smaczna, ale - na skutek niefrasobliwego spakowania zakupów - połamana, a to duży mankament.
09.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry skład. Dziecku smakowało
11.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt ok
22.01.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo łamliwa, trudno zawinąć
01.10.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie najpyszniejsza wersja. Dla syna za bardzo czuć "ciasto". Córka uwielbia. I nie pachnie dziwnie. I nie ma potrzeby moczyć...
15.08.2022
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko super
06.08.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję ze względu na skład, bez chemicznych dodatków. Często są połamane lub nadłamane przez co ciężko jest zawijać.
11.07.2022
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo łamliwe placki. Smaczne jednak ciężko było coś w nie zawinąć, rwały się i dziurawiły
21.06.2022
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Skład bardzo dobry, szukałam takich o prostym składzie. Placki dotarły połamane, ogólnie są suche i nie elastyczne. Smak ok. Przy zawijaniu kruszą się. Dalej pozostaje mi (jako najlepsze i najtańsze) robić samemu.
17.06.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie produktu oceniam wysoko. Sprawdzone źródło, polecam. Naprawdę warto tutaj kupować, pyszne i zdrowy skład.
20.05.2022
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, niestety połamane
22.03.2022
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry skład, bez chemii i niepotrzebnych E które w tego typu produktach są nagminne
09.02.2022
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale wyważone smaki, warte spróbowania. Udany duet jakości i świeżości. Wypieki i inne produkty są smaczne.
11.12.2021
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję ze względu na skład. Bez żadnych zbędnych spulchniaczy i innych dziwnych dodatków.
29.11.2021
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
placki są bardzo łamliwe, prawie każdy miał ułamany/ukruszony kawałek o wielkości 1/5, więc czasem dostaniemy paczkę ok, a czasem rozwalone placki
02.11.2021
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezbyt smaczna niestety
27.10.2021
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowne, smakowite i zdrowe produkty. Schludne opakowanie dopełnia całości. Pyszne, świeże z naturalnych składników.
30.09.2021
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jako zdrowa alternatywa do tortilli może być.
08.09.2021
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie jest estetyczne, trwałe i łatwe do otwarcia. Nigdzie nie ma lepszych produktów i takich smacznych.
18.07.2021
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
ALIMENTA
EAN:
8000130480477
Cena za kg:
46,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
ALIMENTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8000130480477

Produkty z kategorii Pełnoziarniste/Wieloziarniste

4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OCELIO Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.) 180 g

OCELIO

Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.)

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 127 opinii
TORTILOVE Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
16,63 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
CASA DELLA PIADA Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.) 225 g

CASA DELLA PIADA

Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.)

225 g
35,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
LA BIO IDEA Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO 260 g

LA BIO IDEA

Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO

260 g
67,27 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.6
z 42 opinii
ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.) 300 g

ALIMENTA

Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)

300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 396 opinii
PLONY ZBÓŻ Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.) 312 g

PLONY ZBÓŻ

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.)

312 g
21,76 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store