Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Tortille i wrapy
Pełnoziarniste/Wieloziarniste
PLONY ZBÓŻ Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.)
Tortilla wieloziarnista   25 cm (5 szt.) PLONY ZBÓŻ 312g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 396 opinii

PLONY ZBÓŻ Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.)

312 g
PLONY ZBÓŻ
Polska

Cena6,79 zł
21,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
PLONY ZBÓŻ Tortilla pszenna - 25 cm (5 szt.)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
396 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Placki mimo świeżości i długiej daty przydatności, rozrywają się niezwykle łatwo
14.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
13.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba najlepszy skład tortilli, jakie udało mi się znaleźć do tej pory.
10.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.08.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
08.01.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
jak zawsze ok
07.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo pożywne
21.10.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ oki. dobra jakość
20.10.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
świetnie się przechowuje, uniwersalne zastosowanie
17.09.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre po raz kolejny
22.08.2024
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie pęka przy zawijaniu
29.04.2024
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, smacznny produkt :)
05.03.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Wizualnie i smakowo bardzo dobre polecam
16.02.2024
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, placki średnio duże, co osobiście bardzo mi odpowiada
29.01.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok smaczne
29.01.2024
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
OK, polecam.
22.01.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super. Dobre.
11.01.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, plastyczna.
08.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
312 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PLONY ZBÓŻ
EAN:
5902241722473
Cena za kg:
21,76 zł/kg
Waga:
312 g
Marka:
PLONY ZBÓŻ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902241722473

Produkty z kategorii Pełnoziarniste/Wieloziarniste

4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 127 opinii
TORTILOVE Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
16,63 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna z ziarnami - 25 cm (4 szt.)

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
CASA DELLA PIADA Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.) 225 g

CASA DELLA PIADA

Piadina pszenna pełnoziarnista BIO (3 szt.)

225 g
35,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OCELIO Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.) 180 g

OCELIO

Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.)

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.6
z 42 opinii
ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.) 300 g

ALIMENTA

Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)

300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
LA BIO IDEA Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO 260 g

LA BIO IDEA

Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO

260 g
67,27 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
5.0
z 396 opinii
PLONY ZBÓŻ Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.) 312 g

PLONY ZBÓŻ

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (5 szt.)

312 g
21,76 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PLONY ZBÓŻ

4.8
z 664 opinii
PLONY ZBÓŻ Tost pszenny 500 g

PLONY ZBÓŻ

Tost pszenny

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 170 opinii
PLONY ZBÓŻ Tortilla pszenna - 25 cm (5 szt.) 312 g

PLONY ZBÓŻ

Tortilla pszenna - 25 cm (5 szt.)

312 g
18,56 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store