Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Dipy i salsy
CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa)
Dip meksykański (salsa) CASA DEL SUR 315g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa)

315 g
CASA DEL SUR
Belgia

Cena11,79 zł
37,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkt bezglutenowy


CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.03.2028
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
201.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
47.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
7.00 g
7.8%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
14.11.2025
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Kajetan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
315 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
CASA DEL SUR
EAN:
5901752704589
Cena za kg:
37,43 zł/kg
Waga:
315 g
Marka:
CASA DEL SUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5901752704589

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Informacje producenta

Marka

Casa Del Sur


Marka standaryzowana

MarkaCasa del Sur

Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Dip

Wariant Salsa Mexican Style

Produkty z kategorii Dipy i salsy

5.0
z 32 opinii
CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa) 315 g

CASA DEL SUR

Dip meksykański (salsa)

315 g
37,43 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029
4.9
z 9 opinii
CASA DEL SUR Dip serowy (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip serowy (salsa)

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 31 opinii
ROLESKI Dip serowy 220 g

ROLESKI

Dip serowy

220 g
30,86 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 10 opinii
DEVELEY Dip - salsa mexicana bezglutenowa 300 g

DEVELEY

Dip - salsa mexicana bezglutenowa

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.5
z 31 opinii
YSI DE BOUQUET Guacamole 200 g

YSI DE BOUQUET

Guacamole

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CASA DEL SUR

4.9
z 167 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 179 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.)

240 g
29,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 73 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane solone

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 39 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.7
z 9 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku chili 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku chili

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 13 opinii
CASA DEL SUR Taco (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Taco (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 76 opinii
CASA DEL SUR Chrupiąca muszle do taco (12 szt.) 150 g

CASA DEL SUR

Chrupiąca muszle do taco (12 szt.)

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 9 opinii
CASA DEL SUR Dip serowy (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip serowy (salsa)

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 1 opinii
CASA DEL SUR Czarna fasola 400 g

CASA DEL SUR

Czarna fasola

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 12 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby żółta (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby żółta (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.8
z 11 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby czerwona (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby czerwona (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store