Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Dipy i salsy
YSI DE BOUQUET Guacamole
Guacamole YSI DE BOUQUET 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 31 opinii

YSI DE BOUQUET Guacamole

200 g
YSI DE BOUQUET
Hiszpania

Cena11,99 zł
59,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
13%
3
3%
2
6%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjechało guakamole, spuchnięte i kwaśne nie nadające się do spożycia 🫣
13.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
w składzie dużo chemii
30.08.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam z pośpiechu, niestety nie miałam czasu sama przygotować. Bardzo mi nie smakowalo.
31.01.2024
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
więcej barwnika niż awokado, słabo przyprawiona
19.10.2023
2
0
kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne - super jako dodatek do kanapek
16.10.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.08.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Maciek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
Marka:
YSI DE BOUQUET
EAN:
8412276363444
Cena za kg:
59,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
YSI DE BOUQUET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
EAN:
8412276363444

Produkty z kategorii Dipy i salsy

4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029
5.0
z 32 opinii
CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa) 315 g

CASA DEL SUR

Dip meksykański (salsa)

315 g
37,43 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
4.9
z 9 opinii
CASA DEL SUR Dip serowy (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip serowy (salsa)

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 31 opinii
ROLESKI Dip serowy 220 g

ROLESKI

Dip serowy

220 g
30,86 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 10 opinii
DEVELEY Dip - salsa mexicana bezglutenowa 300 g

DEVELEY

Dip - salsa mexicana bezglutenowa

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.5
z 31 opinii
YSI DE BOUQUET Guacamole 200 g

YSI DE BOUQUET

Guacamole

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store