Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Marchew
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO
Marchew świeża BIO FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 376 opinii

FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO

1 kg
FRISCO ORGANIC
Polska

friscontowa cena
Cena9,99 zł
9,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
376 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
14%
3
3%
2
1%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Większość marchwi miała sporo ciemnych plam i dziurek.
04.05.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, smaczna
01.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lepsza w smaku niż nie bio, ale strasznie zabłocona
01.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewka, która przyjechała w zamówieniu na pewno nie jest świeża, (wysuszone końce), jest mocno zleżała, miejscami zaczynająca pleśnieć, w smaku sucha, zdrewniała i gorzkawa.
18.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkowicie miękkie i zwiędnięte, nieporozumienie.
22.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
07.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
17.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra marchew
24.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
tylko bio💪
21.04.2025
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna soczysta
20.03.2025
0
0
Ewa i Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Były zwiędłe😌
10.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra marchew
08.01.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Za duzo ergo srednio bio
06.01.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt słabo jakościowy jeśli chodzi o świeżość
06.01.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
jestem rozczarowana, sucha, mało słodka, bez soku
05.11.2024
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
04.11.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, choć mocno zapiaszczona
04.11.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna marchew. Polecam.
18.09.2024
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorzkie i niesmaczne.
18.09.2024
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Soczysta, świeża marchew
26.08.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5902983786153
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5902983786153

Produkty z kategorii Marchew

4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 136 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 399 opinii
FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek 1 szt

FRISCO FRESH

Marchewki młode pęczek

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 365 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store