Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Marchew
FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek
Marchewki młode pęczek FRISCO FRESH 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 399 opinii

FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek

1 szt
FRISCO FRESH
Włochy

Cena5,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
399 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
10%
3
1%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
ładne, świeże, średniej wielkości
29.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Poniżej wszystkich gwiazdek.Bardzo duże sztuki, do połowy zielone niejadalne.Nie kupię więcej.Wiele razy już pisałam że warzywa nie nadają się do zakupu. Po dłuższej przerwie kupiłam myśląc że nowe warzywa będą lepszej jakości.
11.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewki przepyszne.słodkie.nie czuć chemii.nastepnym razem zamówię więcej bo już prawie nie mam. Fantastyczne
04.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna!
01.06.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, świeże marchewki
29.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewka ok
02.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
07.04.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
6 szt ładnych jędrnych marchewek, słodka soczysta po ugotowaniu, szybko się gotuje
06.04.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne, uzależniają
12.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, długo utrzymują świeżość.
30.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za wielkie jak na młode warzywka
25.07.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwiędła i trudna do obrania . Smak dobry.
19.07.2025
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety marchewka nie była swież.... lepiej pominac produkt niz dawac klientowi ....
18.07.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Już spore ładne marchewki, warto kupować
15.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewka jak marchewka
11.06.2025
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Do chrupania o każdej porze.
31.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
16.05.2025
0
0
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zrobiłam z młodą kapustką z łazankami .Polecam
14.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna marchewka szybko się gotuje
12.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra i świeża
24.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222318500013
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222318500013

Produkty z kategorii Marchew

4.8
z 7293 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 136 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 399 opinii
FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek 1 szt

FRISCO FRESH

Marchewki młode pęczek

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store