Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

FRISCO FRESH

FRISCO FRESH

Frisco Fresh to szeroka gama produktów począwszy od warzyw i owoców, poprzez ryby, kończąc na mięsie i przetworach warzywnych. To artykuły najwyższej jakości, które oferujemy Państwu w przystępnej cenie. Wybierając produkty Frisco Fresh masz gwarancję pierwszej świeżości, wysokiej jakości produktu, a także w pełni zachowanych wartości odżywczych i walorów smakowych.

ProduktyFRISCO FRESHwe Frisco.pl


4.7
z 2130 opinii
FRISCO FRESH Avocado 220 g

FRISCO FRESH

Avocado

220 g
27,23 zł/kg
5,99 zł
cena przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.7
z 2863 opinii
FRISCO FRESH Avocado Hass dojrzałe 185 g

FRISCO FRESH

Avocado Hass dojrzałe

185 g
37,78 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 3838 opinii

74% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 2801 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
28,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1193 opinii
FRISCO FRESH Ogórek długi import 1 szt. 250 g

FRISCO FRESH

Ogórek długi import 1 szt.

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.7
z 11152 opinii
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4807 opinii
FRISCO FRESH Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory malinowe 3-4szt. (480g-720g)

~600 g
28,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.6
z 1737 opinii
FRISCO FRESH Pomidory 3-5szt. tacka (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory 3-5szt. tacka (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.6
z 1737 opinii
FRISCO FRESH Pomidory 3-5szt. tacka (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Pomidory 3-5szt. tacka (480g-720g)

~600 g
12,82 zł/kg
Krótka data 08.10
Cena promocyjna7,69 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.5
z 43 opinii
FRISCO FRESH Pomidory gałązka (600g-900g) 750 g

FRISCO FRESH

Pomidory gałązka (600g-900g)

~750 g
22,65 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1989 opinii

40% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 1989 opinii
FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
13,98 zł/kg
Krótka data 08.10
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.8
z 1316 opinii
FRISCO FRESH Pomidory daktylowe 250 g

FRISCO FRESH

Pomidory daktylowe

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 2989 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,61 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 2929 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Ligol 3 - 5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Ligol 3 - 5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,61 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 576 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Gala (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Jabłka Gala (480g-720g)

~600 g
6,15 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 1740 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
9,99 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 1694 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
4,58 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.8
z 270 opinii
FRISCO FRESH Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1492 opinii
FRISCO FRESH Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
4,49 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.7
z 114 opinii
FRISCO FRESH Jabłka czerwone Red Delicious 3-4 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka czerwone Red Delicious 3-4 szt. (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.7
z 203 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g)

~800 g
6,24 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.8
z 1610 opinii
FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
3,83 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka

4.9
z 161 opinii
FRISCO FRESH Cebula czerwona obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona obrana 4 szt.

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 57 opinii
FRISCO FRESH Czosnek warkocz 5szt. 160 g

FRISCO FRESH

Czosnek warkocz 5szt.

160 g
93,06 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka

4.9
z 1795 opinii
FRISCO FRESH Czosnek 1 główka 1 szt

FRISCO FRESH

Czosnek 1 główka

1 szt
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1403 opinii

48% taniej

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
20,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 7226 opinii
FRISCO FRESH Cebula 6-12 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cebula 6-12 szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka

4.8
z 484 opinii
FRISCO FRESH Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
4,98 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 200 opinii
FRISCO FRESH Cebula obrana mix 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula obrana mix 4 szt.

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 401 opinii
FRISCO FRESH Cebula żółta obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula żółta obrana 4 szt.

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 141 opinii
FRISCO FRESH Cebula czosnkowa 6-8 szt. (640g-960g) 800� g

FRISCO FRESH

Cebula czosnkowa 6-8 szt. (640g-960g)

~800 g
7,49 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 2055 opinii
FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 252 opinii
FRISCO FRESH Por obrany 500 g

FRISCO FRESH

Por obrany

500 g
25,18 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 562 opinii
FRISCO FRESH Cebula szalotka 250 g

FRISCO FRESH

Cebula szalotka

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4166 opinii
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 1340 opinii
FRISCO FRESH Cytryna siatka 500 g

FRISCO FRESH

Cytryna siatka

500 g
11,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1380 opinii
FRISCO FRESH Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 228 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
26,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 612 opinii
FRISCO FRESH Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g) 320 g

FRISCO FRESH

Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g)

~320 g
23,09 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.7
z 1705 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.7
z 419 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze siatka 1 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze siatka

1 kg
7,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.6
z 1300 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
7,08 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

4.7
z 1862 opinii
FRISCO FRESH Mandarynki 7-12 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Mandarynki 7-12 szt (800g-1200g)

~1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.4
z 368 opinii
FRISCO FRESH Mandarynki siatka 1 kg

FRISCO FRESH

Mandarynki siatka

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1373 opinii
FRISCO FRESH Mandarynki deserowe (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Mandarynki deserowe (640g-960g)

~800 g
8,74 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1223 opinii
FRISCO FRESH Grejpfrut czerwony 2-3 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Grejpfrut czerwony 2-3 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 658 opinii
FRISCO FRESH Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g)

~700 g
7,41 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
5,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 6713 opinii
FRISCO FRESH Rzodkiewka pęczek 1 szt

FRISCO FRESH

Rzodkiewka pęczek

1 szt
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 991 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 5787 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,35 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,69 zł
Do koszyka

4.8
z 978 opinii
FRISCO FRESH Ziemniak wczesny (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniak wczesny (1600g-2400g)

~2 kg
5,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.7
z 390 opinii
Nowość
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne grillowe duże (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne grillowe duże (800g-1200g)

~1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.9
z 415 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g)

~500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.8
z 114 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g) 2.5 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)

~2.5 kg
3,60 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 136 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.8
z 399 opinii
FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek 1 szt

FRISCO FRESH

Marchewki młode pęczek

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1088 opinii
FRISCO FRESH Borówka amerykańska opakowanie 250 g

FRISCO FRESH

Borówka amerykańska opakowanie

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.6
z 178 opinii
FRISCO FRESH Maliny 250 g

FRISCO FRESH

Maliny

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.8
z 70 opinii
FRISCO FRESH Jeżyny 125 g

FRISCO FRESH

Jeżyny

125 g
127,92 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 2608 opinii

56% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 1277 opinii
FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g) 400 g

FRISCO FRESH

Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)

~400 g
27,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1172 opinii
FRISCO FRESH Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

4.9
z 1867 opinii
FRISCO FRESH Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka

4.8
z 426 opinii
FRISCO FRESH Papryka MIX - tricolor (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Papryka MIX - tricolor (560g-840g)

~700 g
21,41 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4164 opinii
FRISCO FRESH Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g)

~600 g
21,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Papryka Padron Zielona 200 g

FRISCO FRESH

Papryka Padron Zielona

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 264 opinii
FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 64 opinii
FRISCO FRESH Papryka pepperoni zielona 5-13 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni zielona 5-13 szt. (120g-180g)

~150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.6
z 37 opinii
FRISCO FRESH Papryka Jalapeno zielona 13 -15 szt (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka Jalapeno zielona 13 -15 szt (240g-360g)

~300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 19 opinii
FRISCO FRESH Papryka Habanero czerwona 15-17 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka Habanero czerwona 15-17 szt. (240g-360g)

~300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
FRISCO FRESH Papryka czuszka 100 g

FRISCO FRESH

Papryka czuszka

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 1446 opinii
FRISCO FRESH Szczypior Parade - pęczek 50 g

FRISCO FRESH

Szczypior Parade - pęczek

50 g
69,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.8
z 3068 opinii
FRISCO FRESH Natka pietruszki - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Natka pietruszki - pęczek

25 g
99,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka

4.7
z 262 opinii
FRISCO FRESH Natka pietruszki karbowana - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Natka pietruszki karbowana - pęczek

25 g
119,60 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 3171 opinii
FRISCO FRESH Koperek - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Koperek - pęczek

25 g
99,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka

4.8
z 2579 opinii
FRISCO FRESH Szczypiorek - pęczek 25 g

FRISCO FRESH

Szczypiorek - pęczek

25 g
139,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 636 opinii
FRISCO FRESH Kolendra - świeża cięta (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Kolendra - świeża cięta (80g-120g)

~100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 86 opinii
FRISCO FRESH Rozmaryn - świeży cięty (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Rozmaryn - świeży cięty (80g-120g)

~100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 212 opinii
FRISCO FRESH Mięta - świeża cięta (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Mięta - świeża cięta (80g-120g)

~100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
123
Szeroki asortyment pozwala nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Marka Frisco Fresh to najchętniej wybierane w naszym sklepie produkty. To dla Ciebie staramy się ciągle rozwijać oraz poszerzać naszą ofertę o coraz to nowe pozycje.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store