Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Uniwersalne
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)
Ziemniaki jadalne czerwone FRISCO FRESH 2.50kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 114 opinii

FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)

~2.5 kg
FRISCO FRESH
Polska

Cena8,99 zł
3,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
114 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
16%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione ziemniaki.
12.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój number 2 na liście ulubionych ziemniaków. Poprzednio kupowałam u Was zdecydowanie najlepszą odmianę, też czerwone, ale już od dawna nie ma ich u Was. Te nawet nieźle je zastępują.
03.12.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Podczas obierania dużo nie musiałam wykrawać
12.03.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ziemniaki smaczne, zdrowe, trochę zbyt zapiaszczone
03.03.2025
0
1
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
to co otrzymałem nie leżały nawet obok ziemniaków czerwonych, były blade jak blada twarz
24.02.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie, dobrej jakości i smaczne
24.02.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki bez skaz na wierzchu dobrze się obierają ale są trochę za duże
03.02.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię te odmianę ziemniaków. Są bardzo smaczne. Wreszcie niemyte, co zapewnia im dłuższą świeżość
29.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
niektóre ziemniaki są uszkodzone, jeden (na razie) całkowicie przegniły, poza tym część jest lekko pozieleniała pod skórką, co może świadczyć o nieodpowiednim przechowywaniu
16.01.2025
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
jędrne i smaczne
11.12.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wg mnie,najlepsze uniwersalne ziemniaki. Smakują dobrze :)
06.11.2024
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre, jędrne i smaczne
28.10.2024
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie
09.09.2024
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne ziemniaki nie zepsute twarde po zagotowaniu żółte smaczne polecam
11.01.2024
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
mogą być...
10.01.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, bez "oczek", łatwe w przygotowaniu
02.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
11.06.2023
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i doskonałe na sałatkę
26.05.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobre
29.04.2023
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i swieze
20.03.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.5 kg
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223412
Cena za kg:
3,60 zł/kg
Waga:
2.5 kg
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
22223412

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.7
z 5787 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,35 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 350 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 132 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
7,00 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 114 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g) 2.5 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)

~2.5 kg
3,60 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store