Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Uniwersalne
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO
Ziemniaki żółte BIO FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 265 opinii

FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO

1 kg
FRISCO ORGANIC
Polska

friscontowa cena
Cena7,49 zł
7,49 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
265 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
12%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena do jakości jest średnia
07.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Większość ziemniaków w paczce nie nadawała się do zjedzenia, była zgniła.
01.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkawe, przemarznięte :/
31.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki uwielbiam w każdej postaci 💪
31.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze ziemniaki
22.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ziemniaki
14.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
21.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dlaczego takie malutkie ?
17.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę stare...
10.06.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Niektóre ziemniaki zielone
07.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Są dobre w smaku, ale strasznie długo się gotują
12.03.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
06.03.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ziemniaki
03.03.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Super bardzo smaczne
14.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu nie są dobre ( a ja bardzo lubię ziemniaki), nie wiem czy to jest sprawa gatunku, w dodatku miały wiele czarnych oczek.
22.01.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ziemniaki
20.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość.
01.01.2025
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki nadpsute. Z każdego mniej więcej po pół do wyrzucenia
17.06.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na tę porę roku, niezłe
10.06.2024
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Troche stare
04.06.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5901239849109
Cena za kg:
7,49 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5901239849109

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.7
z 5787 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,35 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 350 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
7,00 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 114 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g) 2.5 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)

~2.5 kg
3,60 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store