Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Uniwersalne
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone
Ziemniaki jadalne czerwone BIAŁUTY 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 350 opinii

BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
BIAŁUTY
Polska

Cena5,99 zł
3,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
350 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
10%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
05.03.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam po raz pierwszy, jeszcze nie gotowałam
25.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne i smaczne ziemniaki.
09.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Są smaczne
26.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ziemniaki, moje ulubione,
23.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, jeśli zamawiam ziemniaki to tylko te .
21.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze ich nie spróbowałam, ale kiedyś już taki kupiłam, były super i mam nadzieję, że jakość się nie popsuła.
09.01.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre do pieczenia
08.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Niby ok, ale po gotowaniu część z nich jest sina
05.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Sypkie po ugotowaniu tak jak lubię.
25.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
16.10.2025
0
0
Myroslava
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
18.03.2025
0
0
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
zwiędnięte
03.03.2025
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
OK OK OK
22.01.2025
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam je
30.04.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki w porządku
10.04.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
kiepska jakość, pomarszczone, najpewniej źle przechowywane
18.03.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
popsute...W środku szare plamy .dwa zupełnie zgniłe
12.03.2024
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko OK
12.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Są bardzo dobre
08.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
BIAŁUTY
Marka:
BIAŁUTY
EAN:
5900123001845
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
BIAŁUTY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIAŁUTY
EAN:
5900123001845

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.7
z 5787 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,35 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 350 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
7,00 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
23,32 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 114 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g) 2.5 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne czerwone (2000g-3000g)

~2.5 kg
3,60 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store