Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cebula, czosnek, por
Cebula żółta
FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g)
Cebula BIO FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

16% taniej

4.8
z 198 opinii

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
8,39 zł/kg
9,99 zł
cena przed obniżką (16% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cebula należy do rodziny czosnkowatych i jest niezastąpioną przyprawą kuchenną. To popularne warzywo słynie nie tylko ze swojego wyjątkowego smaku, ale także właściwości leczniczych. Cebula zmienia każdy posiłek w aromatyczne kulinarne doświadczenie.


Numer certyfikatu: PL-EKO-07-07904


FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
198 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
10%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry produkt
20.01.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
W siateczce dużo luźnych łusek, mam nadzieję , że nie będą zepsute w śród nich, ale jeszcze nie używałam.
06.12.2025
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
8-11-2025 BARDZO NIEMIŁE ZASKOCZENIE. POPRZEDNIO CEBULA TA BYŁA ZNAKOMITA, CHOĆ RAŻĄCO DUŻA. OSTATNIA DOSTAWA TO KOMPROMITACJA DOSTAWCY. WSZYSTKIE CEBULE NADPSUTE, MIEJSCOWO MIĘKKIE W DOTYKU. TYLKO DO GOTOWANIA LUB DO WYRZUCENIA. PRACOWNICY FIRMY FRISCO, KTÓRA TAK DBA O WIZERUNEK POWINNI KWALIFIKOWAĆ TO CO WKŁADAJĄ DO PRZESYŁKI.
09.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Raz przychodzą malutkie, raz duże. Zdarzyły się popsute, ale polecam
01.08.2025
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, zdrowa
20.03.2025
0
0
Anton
zweryfikowano
Zgłaszam
Część cebuli była spleśniała
11.12.2024
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Czasem trafia się bardzo mały kaliber, a czasem ogromny. Rzadko kiedy jest mix rozmiarów co utrudnia gotowanie.
11.12.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
cebula ok
04.11.2024
0
0
Stanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwarta i jędrna.
20.10.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Cebuli nie zdążyłam jeszcze spróbować, mogę ocenić tylko wygląd zewnętrzny, który jest ładny
04.03.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży produkt
11.01.2024
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość polecam
08.01.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku
03.01.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
29.11.2023
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobrze, ale co któraś sztuka lekko przygnita
27.11.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
24.11.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, ok,
21.11.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Cebulka jak należy, przy obieraniu szczypie w oczka
07.11.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wielkość cebuli pożądana, Dobra
20.10.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
na jesień jak znalazł samo zdrowie
09.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,39 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223253
Cena za kg:
8,39 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223253

Produkty z kategorii Cebula żółta

4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1402 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
20,90 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena promocyjna1,99 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.8
z 7221 opinii
FRISCO FRESH Cebula 6-12 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cebula 6-12 szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,49 zł
Do koszyka
4.8
z 483 opinii
FRISCO FRESH Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
4,98 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 200 opinii
FRISCO FRESH Cebula obrana mix 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula obrana mix 4 szt.

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 399 opinii
FRISCO FRESH Cebula żółta obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula żółta obrana 4 szt.

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 141 opinii
FRISCO FRESH Cebula czosnkowa 6-8 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Cebula czosnkowa 6-8 szt. (640g-960g)

~800 g
7,49 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 118 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Kapusta biała BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Kapusta biała BIO

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.6
z 213 opinii
FRISCO ORGANIC Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka 195 g

FRISCO ORGANIC

Kiwi świeże BIO 2-3 szt. tacka

195 g
37,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store