Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Świeże
Boczniaki
FRISCO ORGANIC Boczniaki BIO
Boczniaki BIO FRISCO ORGANIC 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 88 opinii

FRISCO ORGANIC Boczniaki BIO

200 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena13,99 zł
69,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mówi się, że grzyby nie dają żadnych wartości dla organizmu człowieka, poza pustymi kaloriami. Boczniaki łamią ten schemat nasycając posiłek ogromną dawką witaminy C. Boczniaki obniżają zły cholesterol minimalizując tym samym ryzyko zawałów. Produkt jestw pełni naturalny, od wieków wykorzystywany w kulturze azjatyckiej, jako podstawowy lek na mnóstwo schorzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jedząc regularnie boczniaki chronią Państwo własne serce, a ogólnie cały organizm przed działaniem bakterii. To grzyb długowieczności. Można je marynować, gotować, suszyć. Bardzo delikatne w smaku.

Biały nalot na powierzchni grzyba to zjawisko naturalne, spowodowane rozwojem zarodników w środowisku wysokiej wilgotności i ograniczonej ilości powietrza. 

Numer certyfikatu: PL-EKO-07-07904


FRISCO ORGANIC Boczniaki BIO


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
88 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
6%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczniaki kupuję regularnie, ale po raz pierwszy dostałam spleśniałe, nie nadające się do użycia.
16.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży
25.07.2025
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo swieze
20.03.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne polecam
19.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże smaczne
10.02.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczniaki nie były zbyt świeże, mokre i wiotkie
03.02.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak wiele produktów BioPlanet można mieć uwagi co do jakości - np. dwukrotnie tydzień po tygodniu dostałem boczniaki zafoliowane z muszkami powgryzanymi w grzyby.
30.04.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena 5/5
11.12.2023
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i swieze
07.11.2023
0
0
Svetlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
27.09.2023
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjechaly bardzo swieze
30.05.2023
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zapakowane, świeże.
03.04.2023
0
0
Bogusław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne
15.03.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczniak najlepszy jaki dotychczas kupowałam w innych sklepach
12.02.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne
12.01.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakby przed godziną zrywane. Pyszne.
05.12.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, czyste, smaczne
16.09.2022
0
0
Maksym
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
08.02.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość, jestem zadowolona z zakupu
29.01.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, świeże boczniaki.
26.10.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222658524656
Cena za kg:
69,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222658524656

Produkty z kategorii Boczniaki

4.8
z 88 opinii
FRISCO ORGANIC Boczniaki BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Boczniaki BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 684 opinii
FRISCO FRESH Boczniaki 200 g

FRISCO FRESH

Boczniaki

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 365 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store