Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pomidory
Duże
Czerwone
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)
Pomidory gałązka BIO 4 5szt. FRISCO ORGANIC 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 338 opinii

FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
FRISCO ORGANIC
Hiszpania

friscontowa cena
Cena19,99 zł
39,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
338 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
72%
4
18%
3
5%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne, świeże pomidorki.
09.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, twarde i zdrowe ❤️pomidorki.
29.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię bo są jędrne przez zabezpieczenie gałązką. Wiadomo, szypułka zabezpiecza i pomidorek jest dłużej świeży. Te są dodatkowo BIO co oczywiście jest zaletą ale są wg mnie bardzo smaczne do sałaty i do kanapki też. Lubię - polecam.👍️
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przypomina w smaku 🍅
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Poobijane, nadgniłe, niestety.
27.11.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory przyszły nie koniecznie. Najlepsze. Widać, że już trochę leżały
25.09.2025
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
24.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory zamówione na wtorek, w czwartek rano już spleśniałe i zgniłe. Zdążyłam zużyć jednego. :(
19.06.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, choć trochę za twarde.
07.06.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory są w środku pomarańczowe i bardzo twarde. Jakby się jadło jabłko
28.04.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre :)
23.04.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dość twarde
25.03.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
12.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
cztery gwiazdki tylko dlatego, że są trochę bez smaku - ale to nie sezon
18.02.2025
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Niedojrzałe
03.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden pomidor był trochę zgnieciony
28.01.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Skórka zbyt twarda a w środku zbyt mięsiste
08.01.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe nie dojrzałe pomidory
04.11.2024
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Suche i puste w środku, bez smaku.
28.10.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne
10.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22221024
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22221024

Produkty z kategorii Czerwone

4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.5
z 43 opinii
FRISCO FRESH Pomidory gałązka (600g-900g) 750 g

FRISCO FRESH

Pomidory gałązka (600g-900g)

~750 g
22,65 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 365 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store