Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pomidory
Duże
Czerwone
FRISCO FRESH Pomidory gałązka (600g-900g)
Pomidory gałązka FRISCO FRESH 750g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 43 opinii

FRISCO FRESH Pomidory gałązka (600g-900g)

~750 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena16,99 zł
22,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
23%
3
5%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety jeden pomidor od spodu był zgniły, reszta ok
03.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem dobre zjedzone
11.06.2024
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
TWARDE SŁODKIE NIE PSUJĄ SIĘ
01.04.2024
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
myślę,że to nie wasza wina ..skórka bardzo twarda...
29.03.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Pleść pojawiła się na drugi dzień w opakowaniu.
18.03.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre pomidory
12.03.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory przyszły spleśniałe
11.03.2024
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarda skorka, ale do zjedzenia
11.03.2024
0
0
Olha
zweryfikowano
Zgłaszam
Spoko ))
07.03.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak jednej gwiazdki za smak
27.02.2024
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość i cena
26.02.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre i swieze
09.02.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość, stan i sposób zapakowania
05.12.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Większość piękne, jeden nadgryziony zębem czasu ale leciutko tylko. Akurat przy gałązce, od której odpadł. Wystarczyło wyciąć kawałeczek.
27.11.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
twarde, dobre pomidory
21.11.2023
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Zazwyczaj super natomiast raz w ciągu roku zdarzyło mi się że pomidory od dołu były podpleśniałe
06.06.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre.
04.06.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.04.2026
0
0
Iga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223084
Cena za kg:
22,65 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
22223084

Produkty z kategorii Czerwone

4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.5
z 43 opinii
FRISCO FRESH Pomidory gałązka (600g-900g) 750 g

FRISCO FRESH

Pomidory gałązka (600g-900g)

~750 g
22,65 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store