Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Banany
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g)
Banany BIO kiść FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

56% taniej

4.6
z 365 opinii

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC
Dominika

Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
8,39 zł/kg
18,99 zł
cena przed obniżką (56% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
promocja
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
365 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
11%
3
4%
2
2%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Banan po obraniu ma zapach stęchlizny, mimo zdrowego wyglądu. Nie nadaje się do spożycia
04.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
super wysoka jakość, słodkie nawet niedojrzałe
22.03.2026
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
BEZ ZASTRZEŻEŃ
02.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mimo zawinięcia w folię bąbelkową i braku śladów na skórce z zewnątrz - banany w środku były w połowie tak brązowe, że już były breją.
22.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Banany trochę obtłuczone, ale zawinięte w folię bąbelkową, zatem nie od transportu
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne banany, najlepsze jakie jadłam.
07.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocno niedojrzale
07.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀nie nadają sie do zjedzenia zielone skórka nie odchodzi.
30.01.2026
0
1
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę mocno zielone ale poczekają dwa trzy dni i będą idealne. Ważne że są BIO czyli nie są z opryskiem.
29.01.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Niby BIO a nie różnią się niczym od zwykłych bananów. Spodziewałem się wiele. Większej jakości smaku, bardziej jędrnej skórki czy może bardziej żółte? Toż to zwykłe banany są, a droższe bo "BIO"
19.01.2026
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
JAKOŚĆ DOBRA, ALE NIESTETY DROŻSZE NIŻ W AUCHAN, W KTÓRYM ROBIĘ ZAKUPY OD DAWNA, A TERAZ PRZEMIENNIE WE FRISCO.
09.11.2025
1
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Banany ok, przyszły zielone - takie lubię :)
02.07.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Totalnie niedojrzałe, zupełnie zielone
17.06.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Część bananów była obita, a ponieważ zamówiłam 2 kg. więc trochę dłużej potrwa zjedzenie ich. Wolałabym, żeby były nie obite.
14.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Banany kiepskiej jakości, jeden całkiem zepsuty, inne też już lekko nadpsute, mimo, że jeszcze zielone
21.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
kilka bananów miało brązowe plamy
08.04.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
banany ok
21.03.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
17.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
banany były przejrzałe i nadawały się tylko do wyrzucenia
03.03.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
idealne
20.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,39 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223294
Cena za kg:
8,39 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223294

Produkty z kategorii Banany

4.6
z 365 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 11152 opinii
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store