Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Papryka
Papryka słodka
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO
Papryka zielona BIO FRISCO ORGANIC 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO

400 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena20,99 zł
52,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Papryka bardzo świeża.
02.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
22.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża.
15.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, smaczna i eko.
24.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
22.11.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, smaczna, pachnąca papryką a nie chemikaliami. Polecam.
04.10.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5902891092780
Cena za kg:
52,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5902891092780

Produkty z kategorii Papryka słodka

4.8
z 2605 opinii

56% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1276 opinii
FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g) 400 g

FRISCO FRESH

Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)

~400 g
27,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1172 opinii
FRISCO FRESH Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 1866 opinii
FRISCO FRESH Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 426 opinii
FRISCO FRESH Papryka MIX - tricolor (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Papryka MIX - tricolor (560g-840g)

~700 g
21,41 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4164 opinii
FRISCO FRESH Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g)

~600 g
21,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Papryka Padron Zielona 200 g

FRISCO FRESH

Papryka Padron Zielona

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.7
z 50 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka długa BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Papryka długa BIO (480g-720g)

~600 g
49,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
7,00 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store