Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Świeże
Pieczarki
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.
Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. FRISCO ORGANIC 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 155 opinii

FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena14,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
155 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
10%
3
0%
2
3%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Longina
zweryfikowano
Zgłaszam
Data na opakowaniu 8.08 pieczarki nieswieze, miekkie . Data distawy 17.08 .
17.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczarki były bardzo nieświeże, dziwnie ciemne w środku, całe opakowanie poszło do kosza
28.11.2024
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Są ok.
28.10.2024
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam nieświeże, zepsute pieczarki, nie po raz pierwszy zresztą.
30.09.2024
2
0
Krzesisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne. Polecam.
25.06.2024
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre pieczarki. Regularnie je kupuję.
24.06.2024
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczarki mogły być bardziej świeże
17.06.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękne,świeze.
06.05.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość bardzo dobra.
25.01.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieze
26.12.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
04.12.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże i smaczne :)
28.11.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
b.dobre
11.09.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, świeżutkie pieczarki – idealne do każdego obiadu.
19.04.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże
10.04.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezmiennie ok.
24.12.2022
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok choc dosyc drogie
10.11.2022
0
0
Tadeusz,
zweryfikowano
Zgłaszam
10/10 pt
20.09.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo się zawiodłam, pieczarki bardzo duże i nie bardzo świeże. Za taką cenę spodziewałam się czegoś innego, na pewno już więcej nie kupię.
05.09.2022
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczarki ładne, świeże ale mocno oblepione ziemią
04.09.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222105434651
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222105434651

Produkty z kategorii Pieczarki

4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 3280 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki białe - opakowanie 500 g

FRISCO FRESH

Pieczarki białe - opakowanie

500 g
15,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 322 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki brązowe 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki brązowe

250 g
25,96 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki Portobello 4szt. 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki Portobello 4szt.

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 161 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki białe mini 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki białe mini

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 141 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 118 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store