Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Świeże
Pieczarki
FRISCO FRESH Pieczarki białe mini
Pieczarki białe mini FRISCO FRESH 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 161 opinii

FRISCO FRESH Pieczarki białe mini

250 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena6,99 zł
27,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
161 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, równej wielkości, co np. przy pieczeniu w całości ma znaczenie.
18.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
14.11.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam 💯
28.08.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
17.08.2025
0
0
Franciszek
zweryfikowano
Zgłaszam
zbyt duze
19.05.2025
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.04.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Jędrne, świeże i aromatyczne
29.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeże i bardzo dobrej jakości pieczarki.
11.01.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
5902871902986
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
5902871902986

Produkty z kategorii Pieczarki

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 3283 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki białe - opakowanie 500 g

FRISCO FRESH

Pieczarki białe - opakowanie

500 g
15,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 323 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki brązowe 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki brązowe

250 g
25,96 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki Portobello 4szt. 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki Portobello 4szt.

250 g
51,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 161 opinii
FRISCO FRESH Pieczarki białe mini 250 g

FRISCO FRESH

Pieczarki białe mini

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store