Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Papryka
Papryka słodka
FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)
Papryka słodka Ramiro 2 5 szt. FRISCO FRESH 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 1276 opinii

FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)

~400 g
FRISCO FRESH
Hiszpania

friscontowa cena
Cena10,99 zł
27,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
1276 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
6%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry, chrupiąca, świeża
15.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Jędrna.
03.07.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość. Smaczna papryka.
21.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra o tej porze roku
15.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgniła papryka
09.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne i nieodgnieciona.
20.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra .
19.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Tu porażka - papryka przywieziona w stanie mocno schłodzonym na drugi dzien po prostu zgniła - zmiękła, rozmazała się i zaplesniala w środku
17.03.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Papryka już lekko przywiędnięta
20.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Super świeża
16.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
08.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
dziwny zapach
25.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutkie, starannie wybrane
24.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ją lubię jest dojrzała słodka i chrupiąca.
24.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
05.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekkie pomarszczenia paoryki
17.12.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
03.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super💯
03.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, jędrne.
13.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Splesniala papryka... nie polecam!
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223790
Cena za kg:
27,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
22223790

Produkty z kategorii Papryka słodka

4.8
z 2605 opinii

56% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1276 opinii
FRISCO FRESH Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g) 400 g

FRISCO FRESH

Papryka słodka Ramiro 2-5 szt. (320g-480g)

~400 g
27,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1172 opinii
FRISCO FRESH Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka zielona 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 1866 opinii
FRISCO FRESH Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g) 300 g

FRISCO FRESH

Papryka żółta 1-2 szt. (240g-360g)

~300 g
21,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 426 opinii
FRISCO FRESH Papryka MIX - tricolor (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Papryka MIX - tricolor (560g-840g)

~700 g
21,41 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4164 opinii
FRISCO FRESH Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 2-4 szt.(480g-720g)

~600 g
21,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.7
z 50 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka długa BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Papryka długa BIO (480g-720g)

~600 g
49,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Papryka Padron Zielona 200 g

FRISCO FRESH

Papryka Padron Zielona

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store