Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Ogórki
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g)
Ogórki gruntowe FRISCO FRESH 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 2794 opinii

FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
FRISCO FRESH
Turcja

friscontowa cena
Cena16,99 zł
28,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ogórek w 95% składa się z wody. Jest lekkostrawny i niskokaloryczny, dlatego poleca się go osobom, które stosują diety odchudzające. Zawierają niewielkie ilości witaminy C, K i witamin z grupy B, z minerałów są źródłem potasu, magnezu, miedzi i manganu. Są zalecane pacjentom z chorobami dróg moczowych, chorobami serca, przy reumatyzmie, zaparciach czy cukrzycy. Świeże ogórki są doskonałym dodatkiem do sałatek, do kanapek i do mizerii. Nadają się również do marynowania, konserwowania oraz kiszenia. Właściwości ogórka zostały docenione także w kosmetyce. Niweluje opuchliznę pod oczami, łagodzi podrażnienia, odświeża, działa ściągająco i oczyszczająco. 


FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)
Pokaż wszystkie
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
2794 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
12%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
ogorki dobre i smaczne
28.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na ogół są bardzo dobre, ale zdarzają się przejrzałe.
04.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiepściutkie, flaczki, mało smaczne
10.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
niezbyt świeże, trochę zwiędłe mimo że dobrze schłodzone
05.08.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
☹️Słaba jakoś warzyw w tej dostawie Zazwyczaj lepiej
28.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogorki na drugi dzien w polowie do wyrzucenia oslizle i mièkkie
05.07.2026
0
1
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, nieduże.
03.07.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne ogórki
19.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Część ogórków zbyt miękka, nie nadają sie do jedzenia
10.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne ogóreczki
11.05.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne jędrne świeże ogórki gruntowe
09.05.2026
0
0
Sławek
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprostu 2 z 5 były zepsute
02.05.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowite
30.04.2026
0
0
vegelover
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯💪
21.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki bardzo miękkie ktore nie będą w stanie poleżeć kilku dni
18.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Z lekka zwiędłe i wyschnięte.
11.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Parę ogórków było zepsutych,
09.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie są świeże ,zle się je obiera Ale rozumiem,że jest to towar,który jest delikatny i jego świeżość zależy od szybkości sprzedaży Sam produkt dobry
22.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt bardzo dobrej jakości, m.in. dzięki właściwemu przechowywaniu przez Frisco.
01.02.2026
1
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki dobre, ale nie zawsze przychodzą w dobrym stanie
31.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223066
Cena za kg:
28,32 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
22223066

Produkty z kategorii Ogórki

4.8
z 3835 opinii

74% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2794 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
28,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 570 opinii
FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Ogórek długi BIO

300 g
53,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.7
z 1193 opinii
FRISCO FRESH Ogórek długi import 1 szt. 250 g

FRISCO FRESH

Ogórek długi import 1 szt.

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store