Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Ogórki

Ogórki

Wróć do Warzywa i owoce




4.8
z 3837 opinii

74% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 2797 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
28,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.7
z 1193 opinii
FRISCO FRESH Ogórek długi import 1 szt. 250 g

FRISCO FRESH

Ogórek długi import 1 szt.

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.8
z 570 opinii
FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Ogórek długi BIO

300 g
53,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena15,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store