Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Ogórki
FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO
Ogórek długi BIO FRISCO ORGANIC 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 570 opinii

FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO

300 g
FRISCO ORGANIC
Hiszpania

friscontowa cena
Cena15,99 zł
53,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
570 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
9%
3
2%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny na kanapki i do sałatek
25.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
ogórek mimo że w folii część od ogonka ma zwiędniętą
09.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
19.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Do twarożku idealnie 💪
31.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Czuć różnicę w smaku w stosunku do zwykłego "pędzonego" ogórka.
23.03.2026
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
Good, thank you
04.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, ale świeży tylko kilka dni
27.11.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaby smak, niestrawność-co budzi podejrzenie, że to jednak nie jest bio...
09.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Średni w smaku, troszkę już zleżaly
04.10.2025
0
0
leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekko zwiedly a smak gorzki
13.08.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
27.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamówienie zgodne, towar świeży i smaczny
17.03.2025
0
0
PAULINA
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży
09.03.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutki i jędrny
03.03.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
W porzadku
07.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
mógł być bardziej twardy
29.01.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez uwag
24.01.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórek był niesmaczny. Czuć było "chemię". Oczekiwałam czego innego po ogórku BIO.
22.01.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
23.12.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ogórki
16.12.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222325262430
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222325262430

Produkty z kategorii Ogórki

4.8
z 3837 opinii

74% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2797 opinii
FRISCO FRESH Ogórki gruntowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki gruntowe (480g-720g)

~600 g
28,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 570 opinii
FRISCO ORGANIC Ogórek długi BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Ogórek długi BIO

300 g
53,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.7
z 1193 opinii
FRISCO FRESH Ogórek długi import 1 szt. 250 g

FRISCO FRESH

Ogórek długi import 1 szt.

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store