Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cytrusy
Pomarańcze
FRISCO ORGANIC Pomarańcze BIO
Pomarańcze BIO FRISCO ORGANIC 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 69 opinii

FRISCO ORGANIC Pomarańcze BIO

1 kg
FRISCO ORGANIC
Włochy

Cena12,99 zł
12,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
69 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
12%
3
3%
2
1%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super pyszne, raz dostałam gorszą dostawę ale teraz znowu te same rewelacyjne co wcześniej.
16.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ponownie otrzymałam pomarańcze z grubą skórą i jeden był chyba przemrożony albo.. nie wiem ale połowa była jak papka. Pierwsze kiedyś otrzymane miały cienką skórką. Ogólnie są pyszne ale wolałabym aby opakowanie było importera a nie Frisco.
21.02.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieświeże,skórka pomarszczona,miękka.
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie, dużo lepsze niż nie "BIO"
07.02.2026
1
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne, cienka skórka ale nietrwałe (BIO, niepryskane)
06.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nareszcie dobre pomarańcze we Frisco. Soczyste i bardzo smaczne. POLECAM!
04.12.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
W siatce znalazła się 1 sztuka nadpsuta
15.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, słodkie.
01.01.2025
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Soczyste, dobrze się je obiera.
24.12.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jedno pomarańcze było miekkie, nadpsute
23.12.2024
0
1
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie, pyszne, świeże
20.06.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne choć trudny w obraniu
05.03.2024
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość, wygląd i smak - wszystko w porządku.
28.02.2024
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety otrzymałam nadgniłe pomarańcze
21.02.2024
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
jakosc
08.02.2024
0
0
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne!
07.02.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
słodkie, bardzo dobre.
22.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5903211154409
Cena za kg:
12,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURFRUT Gabriela K
EAN:
5903211154409

Produkty z kategorii Pomarańcze

4.7
z 1705 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze sokowe 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
6,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 419 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze siatka 1 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze siatka

1 kg
7,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.6
z 1300 opinii
FRISCO FRESH Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Pomarańcze deserowe 3-4 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
7,08 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.7
z 69 opinii
FRISCO ORGANIC Pomarańcze BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Pomarańcze BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store