Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cytrusy
Cytryny i limonki
FRISCO FRESH Cytryna siatka
Cytryna siatka FRISCO FRESH 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 1340 opinii

FRISCO FRESH Cytryna siatka

500 g
FRISCO FRESH
Hiszpania

friscontowa cena
Cena5,99 zł
11,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)
Pokaż wszystkie
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
1340 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
13%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny brzydkie
01.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Te cytryny długo leżały w chłodni, szybko plesnieja.
22.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostawa była w niedzielę, a już w środę 3 cytryny spleśniale
29.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny soczyste i dojrzałe.
14.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Mnóstwo pestek i suche
11.09.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Po 2-3 dniach cytryny potrafią spleśnieć
29.08.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
07.08.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio w porządku, ale generalnie to loteria - przyjadą zdrowe czy zepsute.
31.07.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Choć w smaku dobre, mają tendencję do szybkiego psucia się.
30.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
B. dobre
25.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny nie wyglądają najlepiej Są jakby stare Lekko zasuszone i nadpsute
09.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
słabe, za zielone, nie soczyste
25.06.2025
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało dojrzałe
24.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
3 cytryny w siatce były z pleśnią
23.06.2025
1
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
23.06.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjechały zupełnie zielone, niejadalne. A tonu będę używać takiego, jaki uznam za stosowny.
16.06.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
sa okay
31.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytrynki dobre, okazale. Cienka skór ka
26.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystkie świeże i co ważne o cienkiej skórce więc ma dużo soku
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222997600004
Cena za kg:
11,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
EAN:
1222997600004

Produkty z kategorii Cytryny i limonki

4.8
z 4163 opinii
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 1340 opinii
FRISCO FRESH Cytryna siatka 500 g

FRISCO FRESH

Cytryna siatka

500 g
11,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 227 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
26,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1380 opinii
FRISCO FRESH Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 612 opinii
FRISCO FRESH Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g) 320 g

FRISCO FRESH

Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g)

~320 g
23,09 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.7
z 84 opinii
Nowość
FRISCO ORGANIC Limonki BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Limonki BIO

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.7
z 528 opinii
FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Cytryny BIO (400g-600g)

~500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store