Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Cytrusy
Cytryny i limonki

Cytryny i limonki

Wróć do Cytrusy





FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka


4.7
z 1340 opinii
FRISCO FRESH Cytryna siatka 500 g

FRISCO FRESH

Cytryna siatka

500 g
11,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1380 opinii
FRISCO FRESH Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 229 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
26,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.9
z 612 opinii
FRISCO FRESH Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g) 320 g

FRISCO FRESH

Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g)

~320 g
23,09 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

4.7
z 84 opinii
Nowość
FRISCO ORGANIC Limonki BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Limonki BIO

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

4.7
z 529 opinii
FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Cytryny BIO (400g-600g)

~500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store