Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cytrusy
Cytryny i limonki
FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g)
Cytryny BIO FRISCO ORGANIC 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 528 opinii

FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g)

~500 g
FRISCO ORGANIC
Hiszpania

Cena11,99 zł
23,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cytryna BIO to połączenie doskonałego smaku oraz wartości odżywczych. Idealnie nadaje się nie tylko do herbaty. Sok z cytryny doskonale sprawdza się w przyprawianiu dań rybnych, zarówno tych podawanych na surowo, jak i smażonych, czy zapiekanych. Startaskórka z cytryny doskonale natomiast sprawdza się do przyprawiania dań już gotowych, w tym mięsnych, czy warzywnych.

FRISCO ORGANIC to gwarancja najwyższej jakości, na którą wpływ ma ekologiczna uprawa. Dzięki temu cytryna zachowała swoje wartości, w tym bogactwo witaminy C, B, E, potasu, magnezu, sodu oraz żelaza.



FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
528 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
12%
3
2%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny zawierają dużą ilość soku
04.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Na cztery sztuki 2 cytryny zgniłe !
12.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziwnie duże i miejscami zielone ale poza tym w porządku.
07.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
jedna cytryna była zgniła
09.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
27.11.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne cytrynki szkoda żę nie wyglądają tak jak na zdjęciu
21.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnace i soczyste
19.11.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
jedna cytryna była zepsuta pleśń
20.03.2025
2
1
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, soczyste cytryny bio. Polecam.👍️
19.03.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wbrew pozorom- skórka nie jest zbyt gruba.
17.03.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Są ok. Soczyste i mam nadzieję że Bio😉
19.02.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest git
05.02.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny były bardzo dobre
21.01.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
dostałam w zamówieniu spleśniałą cytrynę. Mam zdjęcie, ale nie wiem gdzie powinnam załączyć.
21.01.2025
2
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Cytryny sa smaczne ale nie wygladaja najlepiej, wiem że nie muszą ale nie są to owoce do pokazywania ale do jedzenia.
26.12.2024
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna spleśniała, pozostałe ok
23.12.2024
2
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże, dojrzałe i soczyste
16.12.2024
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam dwie tacki cytryn - w każdej z nich był jeden owoc w pełni spleśniały. Pozostałe niby ok, ale właściwie nie wiadomo. Nie kupię więcej.
04.11.2024
2
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
diw były spleśniałe nie wsadziłem może ze do lodówki ale czy trzeba
04.11.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Soczyste i kwaśne
29.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223289
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223289

Produkty z kategorii Cytryny i limonki

4.8
z 4163 opinii
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 1340 opinii
FRISCO FRESH Cytryna siatka 500 g

FRISCO FRESH

Cytryna siatka

500 g
11,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 227 opinii
FRISCO FRESH Cytryna 1szt 115 g

FRISCO FRESH

Cytryna 1szt

115 g
26,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1380 opinii
FRISCO FRESH Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cytryny luz 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 612 opinii
FRISCO FRESH Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g) 320 g

FRISCO FRESH

Limonki 3 - 5 szt. (256g-384g)

~320 g
23,09 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.7
z 84 opinii
Nowość
FRISCO ORGANIC Limonki BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Limonki BIO

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.7
z 528 opinii
FRISCO ORGANIC Cytryny BIO (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Cytryny BIO (400g-600g)

~500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 119 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 188 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
FRISCO ORGANIC Pietruszka BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Pietruszka BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store