Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Marchew
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g)
Marchew żółta FRISCO FRESH 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 73 opinii

FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
FRISCO FRESH
Holandia

Cena7,99 zł
15,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
73 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
16%
3
10%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pretty,beautiful, healthy what else you need?
15.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziwna i inna w smaku od pomarańczowej
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyszły zwiędnięty i widać było, że są na końcu swojego żywota
07.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mankamentem był rozmiar samej marchwi. Smak pyszny
20.02.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak marchewki
10.06.2024
0
0
ILONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchew już trochę "przejrzała", sporo z niej trzeba wyrzucić przy obieraniu
18.03.2024
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajnie że jest dostępny taki produkt
16.02.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta marchew jest cudowna, żółta i marchewkowa, polecam każdemu kto szuka żółtej marchwi!
31.01.2024
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra :)
15.12.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchew nie najlepszej jakości, ale w smaku ok.
08.04.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
zgodne z oczekiwaniem
27.02.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Była ok
28.10.2022
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
za duże
30.08.2022
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakościowo, smaczna, zapakowana w folie
19.08.2022
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
lepsze są czerwone jednak w smaku
31.07.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę przerośnięte ale dobre
04.07.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam chociaż dosyć duża
30.05.2022
0
0
K.
zweryfikowano
Zgłaszam
Można z niej zrobić dużo smacznego soku.
18.03.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dorodne, wolne od toksyn, zdrowe do jedzenia. Dojechały świeże jak z grządki. Idealna jakość i świeżość bije od tych marchewek.
29.01.2022
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Marcheweczki trzeba jeść bo są pełne witamin. Lubię taki sposób pakowania warzyw. Odrazu widać, że są świeże i doskonałej jakości.
26.01.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁ
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22228396
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁ
EAN:
22228396

Produkty z kategorii Marchew

4.8
z 7288 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 135 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 399 opinii
FRISCO FRESH Marchewki młode pęczek 1 szt

FRISCO FRESH

Marchewki młode pęczek

1 szt
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store