Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Przecier pomidorowy
Passata
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Passata Rustica (przecier pomidorowy) Primo Gusto MELISSA 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 19 opinii

MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
MELISSA
Włochy

Frisco poleca
Cena5,99 zł
17,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2028
Dostępne warianty
MELISSA Primo Gusto Passata z żółtych pomidorów
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
119.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
28.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Białko (g)
1.50 g
3.0%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Alternatywa dla domowych przetworów
11.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5903240402786
Cena za kg:
17,11 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5903240402786

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Informacje producenta

Marka

Melissa Primo Gusto


Marka standaryzowana

MarkaMelissa Primo Gusto

Logotypy stron trzecich

Flaga Włoch


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przetarte pomidory

Produkty z kategorii Przecier pomidorowy

5.0
z 153 opinii
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g) 600 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)

600 g
9,15 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 15 opinii
ŁOWICZ Passata Classica 550 g

ŁOWICZ

Passata Classica

550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 62 opinii
DAWTONA Passata klasyczna 690 g

DAWTONA

Passata klasyczna

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 63 opinii
DAWTONA Passata Rustica z czosnkiem 690 g

DAWTONA

Passata Rustica z czosnkiem

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
5.0
z 8 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata z żółtych pomidorów 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata z żółtych pomidorów

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 232 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 690 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

690 g
14,48 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 47 opinii
ALCE NERO Passata (sos pomidorowy) BIO 500 ml

ALCE NERO

Passata (sos pomidorowy) BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 60 opinii
ROLNIK Passata - przecier pomidorowy 720 ml

ROLNIK

Passata - przecier pomidorowy

720 ml
9,71 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 33 opinii
GRANORO Passata pomidorowa BIO 700 g

GRANORO

Passata pomidorowa BIO

700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z bazylią 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z bazylią

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 9 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z pomidorami malinowymi 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z pomidorami malinowymi

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z czosnkiem 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z czosnkiem

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 18 opinii
ALCE NERO Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO 600 g

ALCE NERO

Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO

600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 74 opinii
PODRAVKA Passata - przecier pomidorowy 680 g

PODRAVKA

Passata - przecier pomidorowy

680 g
12,93 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
5.0
z 48 opinii
Nowość
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku 500 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 28 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

680 g
20,57 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią

680 g
22,04 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 24 opinii
DAWTONA Passata z polskimi ziołami 500 g

DAWTONA

Passata z polskimi ziołami

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028
4.7
z 14 opinii
DAWTONA Passata pikantna z chili 500 g

DAWTONA

Passata pikantna z chili

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.9
z 10 opinii
VITALIANA Passata pomidorowa BIO 680 g

VITALIANA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 53 opinii
CIRIO Passata (przecier pomidorowy) 350 g

CIRIO

Passata (przecier pomidorowy)

350 g
26,14 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.7
z 6 opinii
NAURA Passata pomidorowa BIO 680 g

NAURA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

Produkty marki MELISSA

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 43 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 129 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 19 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 8 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata z żółtych pomidorów 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata z żółtych pomidorów

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 75 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone bez pestek

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store