Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Zielone
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek
Oliwki zielone bez pestek Primo Gusto MELISSA 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 75 opinii

MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek

250 g
MELISSA
Grecja

Cena7,99 zł
31,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Oliwki zielone bez pestek Melissa doskonale nadają się jako dodatki do przekąsek. Oliwki zielone mogą stanowić wyjątkową dekorację, wykorzystywane są również do pizzy, tortilli oraz innych dań obiadowych. Często można spotkać je w sałatkach.

Świeże oliwki dodaje się również jako dodatek do drinków, szczególnie w stylowych klubach, jednak również w domowym zaciszu można je w podobny sposób wykorzystać. Oliwki w sosie także mogą smakować wyśmienicie.

Oliwki zielone - uniwersalny dodatek:

  • Pasują doskonale właściwie do każdej sałatki
  • Pizza z oliwkami to bardzo popularne danie
  • Są świetną opcją, jako dekoracja potraw

MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Dostępne warianty
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane czosnkiem
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
576.00 kJ
6.9%
Wartość energetyczna (kcal)
140.00 kcal
7.0%
Tłuszcz (g)
13.80 g
19.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
2.40 g
0.9%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
0.30 g
0.6%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
średni rozmiar oliwki i dobry smak, polecam
26.12.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra cena
04.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5201193833214
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193833214

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu 2 tygodni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: Oliwki mogą zawierać pestki lub fragmenty pestek ze względu na obróbkę mechaniczną.


Informacje producenta

Marka

Melissa


Marka standaryzowana

MarkaMelissa

Podmarka

Podmarka Primo Gusto


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oliwki greckie

Wariant zielone bez pestek

Produkty z kategorii Oliwki

4.9
z 75 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone bez pestek

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 36 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane czosnkiem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane czosnkiem

250 g
45,96 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane greckim serem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane greckim serem

250 g
59,16 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
5.0
z 47 opinii
PONTI Oliwki zielone duże bez pestek 290 g

PONTI

Oliwki zielone duże bez pestek

290 g
44,10 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 27 opinii
OLE! Oliwki krojone zielone 230 g

OLE!

Oliwki krojone zielone

230 g
26,04 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.9
z 46 opinii
OLE! Oliwki drylowane zielone 230 g

OLE!

Oliwki drylowane zielone

230 g
24,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.9
z 28 opinii
FRAGATA Oliwki zielone drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki zielone drylowane

142 g
46,41 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 45 opinii
SAN ROMANO Oliwki sycylijskie Nocellara bez pestki 300 g

SAN ROMANO

Oliwki sycylijskie Nocellara bez pestki

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 17 opinii
SAN ROMANO Oliwki sycylijskie Nocellara z pestką 300 g

SAN ROMANO

Oliwki sycylijskie Nocellara z pestką

300 g
49,30 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 22 opinii
JOLCA Oliwki zielone z cytryną (puszka) 300 g

JOLCA

Oliwki zielone z cytryną (puszka)

300 g
29,30 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.9
z 16 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

150 g
42,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki BIO 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki BIO

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
5.0
z 24 opinii
GOYA Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki)

358 ml
23,72 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028
5.0
z 5 opinii
GOYA Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką 358 ml

GOYA

Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką

358 ml
30,70 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.8
z 22 opinii
SELIA Oliwki zielone nadziewane migdałami 370 g

SELIA

Oliwki zielone nadziewane migdałami

370 g
37,81 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 20 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane anchois

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 19 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane szynką serrano

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

920 g
25,53 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.9
z 22 opinii
SAN ROMANO Oliwki bez pestki Włoski MIX 300 g

SAN ROMANO

Oliwki bez pestki Włoski MIX

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 37 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową 240 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 13 opinii
JOLCA Oliwki zielone bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki zielone bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 10 opinii
GOYA Oliwki zielon Gordales (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielon Gordales (bez pestki)

358 ml
27,91 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 23 opinii
FRAGATA Oliwki zielone nadziewane anchois 300 g

FRAGATA

Oliwki zielone nadziewane anchois

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.8
z 6 opinii
EL FARO Oliwki zielone nadziewane migdałami 350 g

EL FARO

Oliwki zielone nadziewane migdałami

350 g
34,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
4.6
z 9 opinii
MONINI Oliwki zielone "Bella di Cerignola" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Bella di Cerignola' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.5
z 2 opinii
MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Nocellara' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
5.0
z 7 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 1 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 2 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Havana Chill 215 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Havana Chill

215 g
60,42 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
5.0
z 1 opinii
BEACH FLOWER Oliwki zielone z papryką 150 g

BEACH FLOWER

Oliwki zielone z papryką

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MELISSA

5.0
z 309 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 42 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
4.9
z 129 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 63 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.9
z 19 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane greckim serem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane greckim serem

250 g
59,16 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store