Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Zielone
MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO
Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO MONINI 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO

150 g
MONINI
Włochy

Cena14,99 zł
99,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nocellara pochodząca z regionu Apulia, jest jedną z najsłynniejszych i najsmaczniejszych włoskich odmian oliwek stołowych. Wyróżnia ją przyjemny słodki smak z nutą orzechów laskowych. Sprawdzi się zarówno jako przekąska, jak i dodatek do dań. Produkt zawiera pestki.


MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.03.2027
Dostępne warianty
MONINI Oliwki zielone "Bella di Cerignola" (drylowane) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
671.00 kJ
8.0%
Wartość energetyczna (kcal)
163.00 kcal
8.2%
Tłuszcz (g)
15.70 g
22.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.70 g
13.5%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
3.50 g
58.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MONINI
Marka:
MONINI
EAN:
8005510010077
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MONINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MONINI
EAN:
8005510010077

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, najlepiej poniżej 25℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz na oryginalnej etykiecie nad kodem kreskowym.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej. Dystrybucja certyfikowana przez: PL-EKO-08


Informacje producenta

Marka

Monini


Marka standaryzowana

MarkaMonini

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

Flaga Włoch


Opis produktu

Nocellara pochodząca z regionu Apulia, jest jedną z najsłynniejszych i najsmaczniejszych włoskich odmian oliwek stołowych. Wyróżnia ją przyjemny słodki smak z nutą orzechów laskowych. Sprawdzi się zarówno jako przekąska, jak i dodatek do dań. Produkt zawiera pestki.


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oliwki zielone

Wariant z pestkami bez solanki

Produkty z kategorii Oliwki

4.9
z 75 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone bez pestek

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane greckim serem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane greckim serem

250 g
59,16 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 36 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane czosnkiem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane czosnkiem

250 g
45,96 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 68 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.9
z 45 opinii
SAN ROMANO Oliwki sycylijskie Nocellara bez pestki 300 g

SAN ROMANO

Oliwki sycylijskie Nocellara bez pestki

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 17 opinii
SAN ROMANO Oliwki sycylijskie Nocellara z pestką 300 g

SAN ROMANO

Oliwki sycylijskie Nocellara z pestką

300 g
49,30 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 47 opinii
PONTI Oliwki zielone duże bez pestek 290 g

PONTI

Oliwki zielone duże bez pestek

290 g
44,10 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 28 opinii
FRAGATA Oliwki zielone drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki zielone drylowane

142 g
46,41 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 27 opinii
OLE! Oliwki krojone zielone 230 g

OLE!

Oliwki krojone zielone

230 g
26,04 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.9
z 46 opinii
OLE! Oliwki drylowane zielone 230 g

OLE!

Oliwki drylowane zielone

230 g
24,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.9
z 22 opinii
SAN ROMANO Oliwki bez pestki Włoski MIX 300 g

SAN ROMANO

Oliwki bez pestki Włoski MIX

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 22 opinii
JOLCA Oliwki zielone z cytryną (puszka) 300 g

JOLCA

Oliwki zielone z cytryną (puszka)

300 g
29,30 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
5.0
z 24 opinii
GOYA Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki)

358 ml
23,72 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028
5.0
z 5 opinii
GOYA Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką 358 ml

GOYA

Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką

358 ml
30,70 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.8
z 22 opinii
SELIA Oliwki zielone nadziewane migdałami 370 g

SELIA

Oliwki zielone nadziewane migdałami

370 g
37,81 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

920 g
25,53 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 19 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane szynką serrano

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029
5.0
z 20 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane anchois

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
4.9
z 16 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

150 g
42,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki BIO 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki BIO

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
5.0
z 10 opinii
GOYA Oliwki zielon Gordales (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielon Gordales (bez pestki)

358 ml
27,91 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 23 opinii
FRAGATA Oliwki zielone nadziewane anchois 300 g

FRAGATA

Oliwki zielone nadziewane anchois

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 13 opinii
JOLCA Oliwki zielone bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki zielone bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 37 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową 240 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.6
z 9 opinii
MONINI Oliwki zielone "Bella di Cerignola" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Bella di Cerignola' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.5
z 2 opinii
MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Nocellara' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.8
z 6 opinii
EL FARO Oliwki zielone nadziewane migdałami 350 g

EL FARO

Oliwki zielone nadziewane migdałami

350 g
34,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 7 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 1 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 1 opinii
BEACH FLOWER Oliwki zielone z papryką 150 g

BEACH FLOWER

Oliwki zielone z papryką

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Havana Chill 215 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Havana Chill

215 g
60,42 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

Produkty marki MONINI

4.9
z 177 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 78 opinii

38% taniej

MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
49,98 zł/l
Cena promocyjna24,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 37 opinii
MONINI GranFruttato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI GranFruttato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
58,98 zł/l
Cena promocyjna29,49 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 15 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami) 190 g

MONINI

Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
5.0
z 8 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Calabrese (z papryką i ricottą) 190 g

MONINI

Pesto Calabrese (z papryką i ricottą)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 12 opinii

22% taniej

MONINI Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.8
z 6 opinii

26% taniej

MONINI Pesto Rucola 190 g

MONINI

Pesto Rucola

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 31 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine (spray) 200 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine (spray)

200 ml
129,95 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.7
z 3 opinii
MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe) 190 g

MONINI

Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)

190 g
99,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 44 opinii
MONINI Olej z pestek winogron 1 l

MONINI

Olej z pestek winogron

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store