Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Przecier pomidorowy

Przecier pomidorowy

Wróć do Koncentraty i przeciery pomidorowe

PrzecierPassataPomidory smażone



5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027

5.0
z 152 opinii
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g) 600 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)

600 g
9,15 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

4.9
z 50 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 15 opinii
ŁOWICZ Passata Classica 550 g

ŁOWICZ

Passata Classica

550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 20 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 62 opinii
DAWTONA Passata klasyczna 690 g

DAWTONA

Passata klasyczna

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

5.0
z 63 opinii
DAWTONA Passata Rustica z czosnkiem 690 g

DAWTONA

Passata Rustica z czosnkiem

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

5.0
z 8 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata z żółtych pomidorów 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata z żółtych pomidorów

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

4.9
z 232 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 690 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

690 g
14,48 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028


4.9
z 170 opinii
MELISSA Primo Gusto Przecier pomidorowy klasyczny 500 g

MELISSA Primo Gusto

Przecier pomidorowy klasyczny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027

4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027

4.9
z 192 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

4.9
z 59 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027


4.9
z 45 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z bazylią 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z bazylią

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027

4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028

5.0
z 60 opinii
ROLNIK Passata - przecier pomidorowy 720 ml

ROLNIK

Passata - przecier pomidorowy

720 ml
9,71 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 28 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

680 g
20,57 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 9 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią

680 g
22,04 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z bazylią 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z bazylią

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 9 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z pomidorami malinowymi 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z pomidorami malinowymi

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Sos pomidorowy z czosnkiem 410 g

ŁOWICZ

Sos pomidorowy z czosnkiem

410 g
31,20 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 74 opinii
PODRAVKA Passata - przecier pomidorowy 680 g

PODRAVKA

Passata - przecier pomidorowy

680 g
12,93 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028

5.0
z 48 opinii
Nowość
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku 500 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 59 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy

500 g
10,38 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028

4.9
z 16 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027

5.0
z 24 opinii
DAWTONA Passata z polskimi ziołami 500 g

DAWTONA

Passata z polskimi ziołami

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028

4.7
z 14 opinii
DAWTONA Passata pikantna z chili 500 g

DAWTONA

Passata pikantna z chili

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028

4.9
z 30 opinii
POMI Przecier pomidorowy 200 g

POMI

Przecier pomidorowy

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028


5.0
z 53 opinii
CIRIO Passata (przecier pomidorowy) 350 g

CIRIO

Passata (przecier pomidorowy)

350 g
26,14 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 21 opinii
PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku 500 g

PUDLISZKI

Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku

500 g
16,58 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 38 opinii
PUDLISZKI Baza pomidorowa 350 g

PUDLISZKI

Baza pomidorowa

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
HAPPY FRUCHT Przecier pomidorowy 500 g

HAPPY FRUCHT

Przecier pomidorowy

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 47 opinii
ALCE NERO Passata (sos pomidorowy) BIO 500 ml

ALCE NERO

Passata (sos pomidorowy) BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028


4.8
z 33 opinii
GRANORO Passata pomidorowa BIO 700 g

GRANORO

Passata pomidorowa BIO

700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

4.9
z 18 opinii
ALCE NERO Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO 600 g

ALCE NERO

Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO

600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.7
z 6 opinii
NAURA Passata pomidorowa BIO 680 g

NAURA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

4.9
z 10 opinii
VITALIANA Passata pomidorowa BIO 680 g

VITALIANA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store