Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Przecier pomidorowy
Przecier
ŁOWICZ Przecier pomidorowy
Przecier pomidorowy ŁOWICZ 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 50 opinii

ŁOWICZ Przecier pomidorowy

500 g
ŁOWICZ
Polska

Cena6,99 zł
13,98 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przecier pomidorowy Łowicz do zup i sosów


Cechy

bez dodatku soli

źródło potasu

100% z natury


ŁOWICZ Przecier pomidorowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
101.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
24.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.25 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.04 g
0.2%
Węglowodany (g)
3.75 g
1.4%
w tym cukry (g)
3.75 g
4.2%
Białko (g)
1.25 g
2.5%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Potas (mg)
300.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
50 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam i jest bardzo dobry
20.06.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Wlodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.05.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397735316
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397735316

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Nasze pomidorowe menu Zupa z pomidorów Potrzebujesz przecier pomidorowy Łowicz, włoszczyzna (marchewka, cebula, pietruszka lub kawałek selera), ok. 750 ml bulionu warzywnego lub mięsnego, przyprawy: sól, pieprz, liść laurowy, ziele angielskie, siekany koperek lub kilka listków bazylii. Porcja dla 3-4 osób Sposób przygotowania 1. Do bulionu dodajemy umyte i pokrojone warzywa, liść laurowy, ziele angielskie. Gotujemy, aż warzywa zmiękną. 2. Wlewamy przecier pomidorowy i przyprawiamy do smaku. 3. Po zagotowaniu podajemy udekorowane bazylią lub koperkiem. Polecamy z makaronem Lubella krajanka.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

Opis produktu

Przecier pomidorowy Łowicz do zup i sosów


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli

źródło potasu


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku soli


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przecier pomidorowy

Produkty z kategorii Przecier pomidorowy

4.9
z 50 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 20 opinii
ŁOWICZ Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem 500 g

ŁOWICZ

Przecier pomidorowy z bazylią i czosnkiem

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 170 opinii
MELISSA Primo Gusto Przecier pomidorowy klasyczny 500 g

MELISSA Primo Gusto

Przecier pomidorowy klasyczny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 192 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 45 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z bazylią 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z bazylią

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.9
z 59 opinii
PODRAVKA Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi 500 g

PODRAVKA

Przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 30 opinii
POMI Przecier pomidorowy 200 g

POMI

Przecier pomidorowy

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 59 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy

500 g
10,38 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 16 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii
HAPPY FRUCHT Przecier pomidorowy 500 g

HAPPY FRUCHT

Przecier pomidorowy

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store