Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Przecier pomidorowy
Pomidory smażone
PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku
Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku PUDLISZKI 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku

500 g
PUDLISZKI
Hiszpania

Cena8,29 zł
16,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Użyj: Aby w łatwy sposób podkręcić smak dania Zamiast gotowego sosu ze słoika lub saszetki, passaty Do makaronów, leczo, dipów, zup


Cechy

idealne do leczo i makaronów

już doprawione


PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
305.00 kJ
3.6%
Wartość energetyczna (kcal)
73.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
3.50 g
5.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
9.30 g
3.6%
w tym cukry (g)
6.00 g
6.7%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.91 g
15.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt świetny. Dostawa bardzo szybka, zgodnie z ustaleniami.
20.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Claudia Massucci
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Bożens
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783009717
Cena za kg:
16,58 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783009717

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i kod produkcji nad etykietą. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Produkt po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Opis produktu

Użyj: Aby w łatwy sposób podkręcić smak dania Zamiast gotowego sosu ze słoika lub saszetki, passaty Do makaronów, leczo, dipów, zup


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Duszone pomidory

Wariant o smaku smażonej cebuli i czosnku z olejem

Produkty z kategorii Przecier pomidorowy

4.9
z 21 opinii
PUDLISZKI Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku 500 g

PUDLISZKI

Duszone pomidory o sm. smażonej cebuli i czosnku

500 g
16,58 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 38 opinii
PUDLISZKI Baza pomidorowa 350 g

PUDLISZKI

Baza pomidorowa

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store