Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Do pizzy
DAWTONA Sos do pizzy z ziołami
Sos do pizzy z ziołami DAWTONA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

DAWTONA Sos do pizzy z ziołami

400 g
DAWTONA

Cena5,95 zł
14,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Do tak pysznych pomidorów wystarczy dodać zioła - bazylię, oregano i czosnek, by uzyskać prawdziwie gęsty i aromatyczny sos, idealny na twoją pizzę. Ciesz się smakiem polskich warzyw!


Cechy

12h - prosto z pola do puszki

dobry skład - prosto z naszego pola!


DAWTONA Sos do pizzy z ziołami


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.06.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
136.00 kJ
1.6%
Wartość energetyczna (kcal)
32.00 kcal
1.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.30 g
2.4%
w tym cukry (g)
4.40 g
4.9%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
0.61 g
10.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
muszę spróbować z nową pizzą
06.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna
01.09.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DAWTONA
Marka:
DAWTONA
EAN:
5901713011695
Cena za kg:
14,88 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
DAWTONA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAWTONA
EAN:
5901713011695

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Informacje producenta

Marka

Dawtona


Marka standaryzowana

MarkaDawtona

Opis produktu

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Do tak pysznych pomidorów wystarczy dodać zioła - bazylię, oregano i czosnek, by uzyskać prawdziwie gęsty i aromatyczny sos, idealny na twoją pizzę. Ciesz się smakiem polskich warzyw!


O marce

Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos do pizzy

Wariant z bazylią i oregano

Produkty z kategorii Do pizzy

5.0
z 92 opinii
CIRIO Sos pomidorowy do pizzy 190 g

CIRIO

Sos pomidorowy do pizzy

190 g
21,00 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 12 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (pikantny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (pikantny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
DAWTONA Sos do pizzy z ziołami 400 g

DAWTONA

Sos do pizzy z ziołami

400 g
14,88 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
4.9
z 18 opinii
MELISSA Primo Gusto Sos do pizzy 350 g

MELISSA Primo Gusto

Sos do pizzy

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029

Produkty marki DAWTONA

5.0
z 62 opinii
DAWTONA Passata klasyczna 690 g

DAWTONA

Passata klasyczna

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 63 opinii
DAWTONA Passata Rustica z czosnkiem 690 g

DAWTONA

Passata Rustica z czosnkiem

690 g
10,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
4.9
z 46 opinii
DAWTONA Fasola biała 400 g

DAWTONA

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 25 opinii
DAWTONA Fasola czarna 400 g

DAWTONA

Fasola czarna

400 g
11,47 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2028
4.8
z 23 opinii
DAWTONA Fasola czerwona 400 g

DAWTONA

Fasola czerwona

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.9
z 69 opinii
DAWTONA Kukurydza słodka 400 g

DAWTONA

Kukurydza słodka

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029
5.0
z 87 opinii
DAWTONA Koncentrat pomidorowy 80 g

DAWTONA

Koncentrat pomidorowy

80 g
29,38 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 49 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 27 opinii
DAWTONA Sok pomidorowy pikantny 330 ml

DAWTONA

Sok pomidorowy pikantny

330 ml
6,64 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 22 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka i groszek 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka i groszek

510 g
9,78 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 14 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza

510 g
10,37 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.8
z 27 opinii
DAWTONA Groszek zielony 400 g

DAWTONA

Groszek zielony

400 g
9,72 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 59 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy

500 g
10,38 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.9
z 16 opinii
DAWTONA Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem 500 g

DAWTONA

Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
5.0
z 24 opinii
DAWTONA Passata z polskimi ziołami 500 g

DAWTONA

Passata z polskimi ziołami

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028
4.7
z 14 opinii
DAWTONA Passata pikantna z chili 500 g

DAWTONA

Passata pikantna z chili

500 g
13,10 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store