Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Klopsy i pulpety
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim
Klopsiki drobiowe w sosie włoskim PUDLISZKI 440g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

440 g
PUDLISZKI
Polska

Cena13,79 zł
31,34 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez wzmacniaczy smaku.


Cechy

smaczne i kropka.

wysoka zawartość białka

jak domowe weki

bez konserwantów


PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim


Produkt dostępny
Dostępne warianty
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
318.00 kJ
3.8%
Wartość energetyczna (kcal)
76.00 kcal
3.8%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
7.10 g
2.7%
w tym cukry (g)
6.40 g
7.1%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
4.40 g
8.8%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Niedawno oceniałam ale jeszcze raz porcja obiadowa dla 2 osób, delikatne mięso, świetny sos w połączeniu z makaronem smaczny obiadek
27.07.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne danie sos znakomity, klopsiki miękkie z makaronem obiad dla dwóch osób
09.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
06.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Marian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,34 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
440 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783010850
Cena za kg:
31,34 zł/kg
Waga:
440 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783010850

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia):

Zawartość opakowania przełożyć do garnka. Podgrzewać na niewielkim ogniu, stale mieszając przez 7-10 minut.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

W kuchence mikrofalowej (850W): Zawartość opakowania przełożyć do głębokiego talerza. Podgrzewać przy maksymalnej mocy przez 3-4 minuty.


Przygotowanie i stosowanie

Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Bez wzmacniaczy smaku.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

Produkty z kategorii Klopsy i pulpety

4.9
z 66 opinii
KUCHNIA KACHNY Klopsiki w sosie koperkowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Klopsiki w sosie koperkowym

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.6
z 23 opinii
KUCHNIA KACHNY Pulpety w sosie pomidorowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Pulpety w sosie pomidorowym

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.6
z 10 opinii
SOKOŁÓW Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
PUDLISZKI Klopsiki w sosie pomidorowym 590 g

PUDLISZKI

Klopsiki w sosie pomidorowym

590 g
22,02 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 20 opinii
KUCHNIA STAROPOLSKA Klopsy w sosie pomidorowym 700 g

KUCHNIA STAROPOLSKA

Klopsy w sosie pomidorowym

700 g
15,70 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Pulpety z karpia w sosie pomidorowym BIO 315 g

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Pulpety z karpia w sosie pomidorowym BIO

315 g
104,73 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 330 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 90 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store