Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Klopsy i pulpety
KUCHNIA STAROPOLSKA Klopsy w sosie pomidorowym
Klopsy w sosie pomidorowym KUCHNIA STAROPOLSKA 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

KUCHNIA STAROPOLSKA Klopsy w sosie pomidorowym

700 g
KUCHNIA STAROPOLSKA

Cena10,99 zł
15,70 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Klopsiki w sosie pomidorowym są zamkniętym w słoiku gotowym daniem, które możesz wykorzystać, jako składnik obiadu, lub samodzielnie spożyć z dodatkiem pieczywa.

Przygotowywane z mięsa drobiowego i wieprzowego mają lekką konsystencję i ograniczoną zawartość tłuszczu, a jednocześnie są wyraziste i doskonale przyprawione. Sos pomidorowy podkreśla smak potrawy i sprawia, że świetnie smakuje z ziemniakami, makaronem czy ryżem.

Klopsiki to świetny pomysł na szybki obiad lub gorącą kolację zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu turystycznego.

Cechy

duża porcja

bez dodatku substancji konserwujących

źródło białka


KUCHNIA STAROPOLSKA Klopsy w sosie pomidorowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
334.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
80.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
4.70 g
6.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Białko (g)
4.60 g
9.2%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne i niedrogie, będę kupować!
25.06.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.07.2026
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Edward
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
GRAAL
Marka:
KUCHNIA STAROPOLSKA
EAN:
5903895627183
Cena za kg:
15,70 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
KUCHNIA STAROPOLSKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRAAL
EAN:
5903895627183

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

Mikrofala: Przełożyć na talerz, podgrzewać: moc 800 W. Czas: 3-4 minuty.

Gotować(Od temperatury otoczenia):

Garnek: Przełożyć do garnka. Podgrzewać na małym ogniu 7-10 minut, mieszając od czasu do czasu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu.


Informacje producenta

Marka

Kuchnia Staropolska


Marka standaryzowana

MarkaKuchnia Staropolska

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Kuchnia Staropolska Nowocześnie


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Klopsy

Wariant w sosie pomidorowym

Produkty z kategorii Klopsy i pulpety

4.9
z 66 opinii
KUCHNIA KACHNY Klopsiki w sosie koperkowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Klopsiki w sosie koperkowym

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.6
z 23 opinii
KUCHNIA KACHNY Pulpety w sosie pomidorowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Pulpety w sosie pomidorowym

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 17 opinii
PUDLISZKI Klopsiki w sosie pomidorowym 590 g

PUDLISZKI

Klopsiki w sosie pomidorowym

590 g
22,02 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.6
z 10 opinii
SOKOŁÓW Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie z chorizo

440 g
31,34 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
KUCHNIA STAROPOLSKA Klopsy w sosie pomidorowym 700 g

KUCHNIA STAROPOLSKA

Klopsy w sosie pomidorowym

700 g
15,70 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Pulpety z karpia w sosie pomidorowym BIO 315 g

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Pulpety z karpia w sosie pomidorowym BIO

315 g
104,73 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

Produkty marki KUCHNIA STAROPOLSKA

4.8
z 46 opinii
KUCHNIA STAROPOLSKA Fasolka po bretońsku z kiełbasą 700 g

KUCHNIA STAROPOLSKA

Fasolka po bretońsku z kiełbasą

700 g
15,70 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store