Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Tatarski
ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)
Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych) ROLESKI 240ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 23 opinii

ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)

240 ml
ROLESKI
Polska

Cena6,49 zł
27,04 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

jakość premium


ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1888.00 kJ
22.5%
Wartość energetyczna (kcal)
458.00 kcal
22.9%
Tłuszcz (g)
46.00 g
65.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.60 g
18.0%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
8.00 g
8.9%
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, potrzeba trochę więcej smaku
19.10.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,04 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
240 ml
Dostawca:
ROLESKI
Marka:
ROLESKI
EAN:
5901044014037
Cena za kg:
27,04 zł/l
Pojemność:
240 ml
Marka:
ROLESKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLESKI
EAN:
5901044014037

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/Numer partii: nadruk na słoiku nad etykietą. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-002-024


Informacje producenta

Marka

Firma Roleski


Marka standaryzowana

MarkaFirma Roleski

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


O producencie

Firma Rodzinna


Dodatkowe informacje

W 100 % polski kapitał


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant tatarski

Produkty z kategorii Tatarski

5.0
z 170 opinii
WINIARY Sos tatarski 250 ml

WINIARY

Sos tatarski

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych) 240 ml

ROLESKI

Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)

240 ml
27,04 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 3 opinii
SMAK Sos tatarski (łagodny) 160 g

SMAK

Sos tatarski (łagodny)

160 g
40,56 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

Produkty marki ROLESKI

5.0
z 74 opinii
ROLESKI Musztarda sarepska delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda sarepska delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 45 opinii
ROLESKI Musztarda stołowa delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda stołowa delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 70 opinii
ROLESKI Musztarda francuska z pełnych ziaren 175 g

ROLESKI

Musztarda francuska z pełnych ziaren

175 g
18,80 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 53 opinii
ROLESKI Musztarda miodowa (z naturalnym miodem) 175 g

ROLESKI

Musztarda miodowa (z naturalnym miodem)

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 32 opinii
ROLESKI Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem 175 g

ROLESKI

Musztarda jerozolimska z cebulą i czosnkiem

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 66 opinii
ROLESKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 117 opinii
ROLESKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 78 opinii
ROLESKI KETO Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup sycylijski do pizzy (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 28 opinii
ROLESKI KETO Ketchup meksykański (bez dodatku cukru) 425 g

ROLESKI KETO

Ketchup meksykański (bez dodatku cukru)

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 49 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup łagodny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup łagodny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 16 opinii
ROLESKI PREMIUM Ketchup pikantny 465 g

ROLESKI PREMIUM

Ketchup pikantny

465 g
18,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 42 opinii
ROLESKI Sos Wild West 310 g

ROLESKI

Sos Wild West

310 g
25,77 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
22,07 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.8
z 12 opinii
ROLESKI Majonez wegański 285 ml

ROLESKI

Majonez wegański

285 ml
26,28 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store