Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery

Sosy i przeciery

Wróć do Spiżarnia

Ketchupy i majonezyMusztardaChrzanSosyDipy i salsySosy gotowe do potrawKoncentraty i przeciery pomidorowePastaPesto



5.0
z 27 opinii
PRYMAT Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

PRYMAT

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
14,54 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 88 opinii
DEVELEY Musztarda kremska Horcice 350 g

DEVELEY

Musztarda kremska Horcice

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

5.0
z 17 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 280 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

5.0
z 122 opinii
PRYMAT Musztarda sarepska (ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda sarepska (ostra)

180 g
14,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 26 opinii
PRYMAT Musztarda bardzo ostra 180 g

PRYMAT

Musztarda bardzo ostra

180 g
14,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 65 opinii
PRYMAT Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
15,50 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 17 opinii
PRYMAT Musztarda jalapeno (super ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda jalapeno (super ostra)

180 g
17,72 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 20 opinii
HEINZ Musztarda łagodna (nowojorska) 220 ml

HEINZ

Musztarda łagodna (nowojorska)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 7 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 290 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

290 g
23,41 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

5.0
z 25 opinii
ROLESKI Musztarda wikinga 175 g

ROLESKI

Musztarda wikinga

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 35 opinii
ROLESKI Musztarda staropolska 175 g

ROLESKI

Musztarda staropolska

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
MAILLE Musztarda starofrancuska 210 g

MAILLE

Musztarda starofrancuska

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027

5.0
z 5 opinii
MAILLE Musztarda miodowa Dijon 230 g

MAILLE

Musztarda miodowa Dijon

230 g
65,17 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027

4.9
z 19 opinii
KONIK Krem z gorczycy z miodem (musztarda) 200 g

KONIK

Krem z gorczycy z miodem (musztarda)

200 g
17,95 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
KONIK Musztarda starofrancuska (łagodna) 200 g

KONIK

Musztarda starofrancuska (łagodna)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
KONIK Musztarda jałowcowa (ostra) 200 g

KONIK

Musztarda jałowcowa (ostra)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
KONIK Musztarda sarepska 200 g

KONIK

Musztarda sarepska

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

5.0
z 16 opinii
ROLESKI Musztarda American Classic Yellow (łagodna) 200 g

ROLESKI

Musztarda American Classic Yellow (łagodna)

200 g
22,45 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026

4.9
z 293 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 96 opinii
POLONAISE Chrzan tarty 180 g

POLONAISE

Chrzan tarty

180 g
26,61 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

4.9
z 60 opinii
LUNIAK Chrzan extra Wieluński 230 g

LUNIAK

Chrzan extra Wieluński

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 102 opinii
ROLNIK Chrzan tarty 190 g

ROLNIK

Chrzan tarty

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.8
z 45 opinii
SPOŁEM KIELCE Chrzan luksusowy 180 g

SPOŁEM KIELCE

Chrzan luksusowy

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
SMAK Chrzan z żurawiną (lekko ostry) 175 g

SMAK

Chrzan z żurawiną (lekko ostry)

175 g
28,51 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

5.0
z 32 opinii
CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa) 315 g

CASA DEL SUR

Dip meksykański (salsa)

315 g
37,43 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

5.0
z 67 opinii
PODRAVKA Ajvar łagodny (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar łagodny (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2029

4.9
z 53 opinii
PODRAVKA Ajvar ostry (pasta warzywna) 195 g

PODRAVKA

Ajvar ostry (pasta warzywna)

195 g
30,72 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028

4.9
z 9 opinii
CASA DEL SUR Dip serowy (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip serowy (salsa)

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 31 opinii
ROLESKI Dip serowy 220 g

ROLESKI

Dip serowy

220 g
30,86 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026

5.0
z 10 opinii
DEVELEY Dip - salsa mexicana bezglutenowa 300 g

DEVELEY

Dip - salsa mexicana bezglutenowa

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.5
z 31 opinii
YSI DE BOUQUET Guacamole 200 g

YSI DE BOUQUET

Guacamole

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028

4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028

5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 625 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

625 ml
20,46 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026

4.9
z 23 opinii
TAO TAO Sos sojowy 150 ml

TAO TAO

Sos sojowy

150 ml
53,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PEARL RIVER BRIDGE Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy) 150 ml

PEARL RIVER BRIDGE

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy)

150 ml
66,60 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 1 opinii
PEARL RIVER BRIDGE Sos sojowy grzybowy 150 ml

PEARL RIVER BRIDGE

Sos sojowy grzybowy

150 ml
23,27 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028

5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

5.0
z 42 opinii
ROLESKI Sos Wild West 310 g

ROLESKI

Sos Wild West

310 g
25,77 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

4.8
z 18 opinii
HEINZ Sos burgerowy (American Style) 230 g

HEINZ

Sos burgerowy (American Style)

230 g
38,22 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 38 opinii
ŁOWICZ Borówka do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Borówka do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 46 opinii
HOTZ Żurawina do mięs i serów 145 g

HOTZ

Żurawina do mięs i serów

145 g
46,83 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029

4.7
z 94 opinii
SANTE Żurawina do mięs i serów 200 g

SANTE

Żurawina do mięs i serów

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

4.9
z 49 opinii
SANTE Żurawina z gruszką 200 g

SANTE

Żurawina z gruszką

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

4.9
z 16 opinii
HOTZ Konfitura z czerwonej cebuli 156 g

HOTZ

Konfitura z czerwonej cebuli

156 g
44,81 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

4.9
z 43 opinii
ROLNIK Borówka cała 300 g

ROLNIK

Borówka cała

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028

4.9
z 37 opinii
ROLESKI KETO Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru) 300 g

ROLESKI KETO

Sos tysiąca wysp (bez dodatku cukru)

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

5.0
z 34 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027

4.9
z 24 opinii
HEINZ Sos tysiąca wysp 220 ml

HEINZ

Sos tysiąca wysp

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 15 opinii
DEVELEY Sos 100 wysp bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos 100 wysp bezglutenowy

410 g
19,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

5.0
z 170 opinii
WINIARY Sos tatarski 250 ml

WINIARY

Sos tatarski

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.8
z 23 opinii
ROLESKI Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych) 240 ml

ROLESKI

Sos tatarski majonezowy (z dodatkiem warzyw konserwowych)

240 ml
27,04 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

5.0
z 3 opinii
SMAK Sos tatarski (łagodny) 160 g

SMAK

Sos tatarski (łagodny)

160 g
40,56 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

5.0
z 16 opinii
HOUSE OF ASIA Sos ostrygowy 165 g

HOUSE OF ASIA

Sos ostrygowy

165 g
53,27 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027

4.8
z 13 opinii
ROLESKI Sos 3 czosnki 310 g

ROLESKI

Sos 3 czosnki

310 g
24,16 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

5.0
z 24 opinii
HEINZ Sos czosnkowy (Greek Style) 220 ml

HEINZ

Sos czosnkowy (Greek Style)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027

4.8
z 42 opinii
Nowość
DEVELEY Sos czosnkowy bezglutenowy 410 g

DEVELEY

Sos czosnkowy bezglutenowy

410 g
17,05 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

4.7
z 11 opinii
HELLMANNS Sos czosnkowo-ziołowy 250 ml

HELLMANNS

Sos czosnkowo-ziołowy

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 23 opinii
HOUSE OF ASIA Sos rybny 200 ml

HOUSE OF ASIA

Sos rybny

200 ml
49,95 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 24 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy polski (koperkowo-ziołowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 29 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy grecki (ziołowo-czosnkowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 7 opinii
PRYMAT Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy) 9 g

PRYMAT

Sos sałatkowy węgierski (paprykowo-ziołowy)

9 g
110,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy czosnkowy 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy czosnkowy

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027

4.6
z 8 opinii
KAMIS Sos sałatkowy grecki 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy grecki

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

5.0
z 11 opinii
KAMIS Sos sałatkowy włoski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy włoski

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

4.9
z 7 opinii
KAMIS Sos sałatkowy francuski 8 g

KAMIS

Sos sałatkowy francuski

8 g
248,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

4.8
z 15 opinii
ROLESKI Sos Vinegrette (saszetka) 50 g

ROLESKI

Sos Vinegrette (saszetka)

50 g
29,80 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka

4.8
z 21 opinii
ROLESKI Sos Caesar 300 g

ROLESKI

Sos Caesar

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

4.8
z 25 opinii
HEINZ Sos barbecue (American Style) 250 g

HEINZ

Sos barbecue (American Style)

250 g
35,16 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

5.0
z 23 opinii
MISSISSIPPI Sos barbecue Original 510 g

MISSISSIPPI

Sos barbecue Original

510 g
39,20 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028

5.0
z 1 opinii
KOREAN STREET Sos koreański Namsan BBQ 260 ml

KOREAN STREET

Sos koreański Namsan BBQ

260 ml
69,19 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
MISSISSIPPI Sos barbecue SWEET 'n MILD (słodko-łagodny) 510 g

MISSISSIPPI

Sos barbecue SWEET 'n MILD (słodko-łagodny)

510 g
39,20 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
123456

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store