Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Sarepska
KAMIS Musztarda sarepska (ostra)
Musztarda sarepska (ostra) KAMIS 280g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 17 opinii

KAMIS Musztarda sarepska (ostra)

280 g
KAMIS
Polska

Cena6,79 zł
24,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Klasyczny smak, który idealnie sprawdzi się do kanapek, mięs oraz wędlin.


Cechy

ostra

bez dodatku konserwantów

odpowiednie dla wegan


KAMIS Musztarda sarepska (ostra)


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.11.2026
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
419.00 kJ
5.0%
Wartość energetyczna (kcal)
101.00 kcal
5.1%
Tłuszcz (g)
5.10 g
7.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
8.30 g
3.2%
w tym cukry (g)
6.90 g
7.7%
Białko (g)
3.70 g
7.4%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084049238
Cena za kg:
24,25 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084049238

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Zabezpieczyć przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć przed: patrz na nakrętce.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Klasyczny smak, który idealnie sprawdzi się do kanapek, mięs oraz wędlin.


Dodatkowe informacje

Odkryj więcej inspiracji i smaków! www.kamis.pl


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Musztarda

Wariant sarepska

Produkty z kategorii Sarepska

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 103 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka sarepska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka sarepska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
ROLESKI Musztarda sarepska delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda sarepska delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 122 opinii
PRYMAT Musztarda sarepska (ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda sarepska (ostra)

180 g
14,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 17 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 280 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 5 opinii
KROKUS Musztarda sarepska 180 g

KROKUS

Musztarda sarepska

180 g
52,72 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 8 opinii
KONIK Musztarda sarepska 200 g

KONIK

Musztarda sarepska

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store