Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Inne sosy
WINIARY Sos pieczeniowy kremowy
Sos pieczeniowy kremowy WINIARY 29g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

WINIARY Sos pieczeniowy kremowy

29 g
WINIARY
Polska

Cena3,19 zł
110,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

WINIARY Sos pieczeniowy kremowy to gęsty, aksamitny sos o kremowej konsystencji i niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie sprawdzi się przy indyku i schabie, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek czy kaszy codzienny obiad zamieni w domową ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, podsmażoną cebulkę, suszone warzywa, majeranek i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w kilka minut, a smaku dopełni dodana na koniec odrobina śmietanki. WINIARY to sprawdzony smak domowego obiadu! • Gęsty, kremowy sos o aksamitnej konsystencji • Z nutą podsmażonej cebulki i aromatycznego majeranku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Idealny do indyka, schabu i domowych dodatków Sięgnij po Sos pieczeniowy kremowy WINIARY i otul mięsny obiad aksamitną nutą!


Cechy

po prostu dobre!

suszone z dbałością

z naturalnymi składnikami*

* naturalne składniki


WINIARY Sos pieczeniowy kremowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
WINIARY Sos serowo-pieczarkowy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
231.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
55.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
3.20 g
4.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
1.40 g
1.6%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
nie do zastapienia
08.04.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
110,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
29 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613035103788
Cena za kg:
110,00 zł/kg
Waga:
29 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613035103788

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 5 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Następnie dodaj 50 ml śmietanki 18% i dokładnie wymieszaj. Dodaj nasz sos do indyka lub schabu, podaj z gotowanymi ziemniakami i surówką.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

WINIARY Sos pieczeniowy kremowy to gęsty, aksamitny sos o kremowej konsystencji i niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie sprawdzi się przy indyku i schabie, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek czy kaszy codzienny obiad zamieni w domową ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, podsmażoną cebulkę, suszone warzywa, majeranek i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w kilka minut, a smaku dopełni dodana na koniec odrobina śmietanki. WINIARY to sprawdzony smak domowego obiadu! • Gęsty, kremowy sos o aksamitnej konsystencji • Z nutą podsmażonej cebulki i aromatycznego majeranku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Idealny do indyka, schabu i domowych dodatków Sięgnij po Sos pieczeniowy kremowy WINIARY i otul mięsny obiad aksamitną nutą!


O marce

WINIARY Zróbmy razem coś dobrego! Sprawdź nasze inspiracje na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant pieczeniowy kremowy

Produkty z kategorii Inne sosy

5.0
z 7 opinii
WINIARY Sos Remulada 250 ml

WINIARY

Sos Remulada

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy ciemny 30 g

WINIARY

Sos pieczeniowy ciemny

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 11 opinii
HEINZ Sos curry mango (Indian Style) 220 ml

HEINZ

Sos curry mango (Indian Style)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 57 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy jasny 27 g

WINIARY

Sos pieczeniowy jasny

27 g
118,15 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 27 opinii
WINIARY Sos śmietanowo-koperkowy 27 g

WINIARY

Sos śmietanowo-koperkowy

27 g
118,15 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 31 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy kremowy 29 g

WINIARY

Sos pieczeniowy kremowy

29 g
110,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 31 opinii
WINIARY Sos pieczarkowy 30 g

WINIARY

Sos pieczarkowy

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
WINIARY Sos myśliwski 30 g

WINIARY

Sos myśliwski

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 49 opinii
WINIARY Sos grzybowy 28 g

WINIARY

Sos grzybowy

28 g
113,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Sos Hoisin (słodko-pikantny) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sos Hoisin (słodko-pikantny)

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.8
z 11 opinii
WINIARY Sos borowikowy z kawałkami borowików 33 g

WINIARY

Sos borowikowy z kawałkami borowików

33 g
145,15 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 12 opinii
WINIARY Sos pomidorowy 33 g

WINIARY

Sos pomidorowy

33 g
96,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 7 opinii
Nowość
DEVELEY Sos śmietanowy (w stylu francuskim) 315 ml

DEVELEY

Sos śmietanowy (w stylu francuskim)

315 ml
20,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 16 opinii
HEINZ Sos korzenny Worcester 150 ml

HEINZ

Sos korzenny Worcester

150 ml
47,93 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 22 opinii
KNORR Sos do pieczeni ciemny 29 g

KNORR

Sos do pieczeni ciemny

29 g
137,59 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 6 opinii
WEGE SIOSTRY Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy 35 g

WEGE SIOSTRY

Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy

35 g
365,43 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
KNORR Sos do pieczeni jasny 25 g

KNORR

Sos do pieczeni jasny

25 g
159,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 6 opinii
KUCHNIA KACHNY Sos słodko-kwaśny 520 g

KUCHNIA KACHNY

Sos słodko-kwaśny

520 g
13,06 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store