Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Inne sosy

Inne sosy

Wróć do Sosy




5.0
z 20 opinii
DEVELEY Sos Sweet Chili (w stylu chińskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Sweet Chili (w stylu chińskim)

300 ml
25,97 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027

4.9
z 73 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy ciemny 30 g

WINIARY

Sos pieczeniowy ciemny

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 7 opinii
WINIARY Sos Remulada 250 ml

WINIARY

Sos Remulada

250 ml
35,16 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka

5.0
z 57 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy jasny 27 g

WINIARY

Sos pieczeniowy jasny

27 g
118,15 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 27 opinii
WINIARY Sos śmietanowo-koperkowy 27 g

WINIARY

Sos śmietanowo-koperkowy

27 g
118,15 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 49 opinii
WINIARY Sos grzybowy 28 g

WINIARY

Sos grzybowy

28 g
113,93 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 31 opinii
WINIARY Sos pieczarkowy 30 g

WINIARY

Sos pieczarkowy

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 10 opinii
WINIARY Sos myśliwski 30 g

WINIARY

Sos myśliwski

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 31 opinii
WINIARY Sos pieczeniowy kremowy 29 g

WINIARY

Sos pieczeniowy kremowy

29 g
110,00 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.7
z 7 opinii
Nowość
DEVELEY Sos śmietanowy (w stylu francuskim) 315 ml

DEVELEY

Sos śmietanowy (w stylu francuskim)

315 ml
20,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.8
z 11 opinii
WINIARY Sos borowikowy z kawałkami borowików 33 g

WINIARY

Sos borowikowy z kawałkami borowików

33 g
145,15 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


4.8
z 12 opinii
WINIARY Sos pomidorowy 33 g

WINIARY

Sos pomidorowy

33 g
96,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 16 opinii
HEINZ Sos korzenny Worcester 150 ml

HEINZ

Sos korzenny Worcester

150 ml
47,93 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Sos Hoisin (słodko-pikantny) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sos Hoisin (słodko-pikantny)

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027

5.0
z 22 opinii
KNORR Sos do pieczeni ciemny 29 g

KNORR

Sos do pieczeni ciemny

29 g
137,59 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 11 opinii
HEINZ Sos curry mango (Indian Style) 220 ml

HEINZ

Sos curry mango (Indian Style)

220 ml
39,95 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

5.0
z 6 opinii
WEGE SIOSTRY Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy 35 g

WEGE SIOSTRY

Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy

35 g
365,43 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka


5.0
z 6 opinii
KUCHNIA KACHNY Sos słodko-kwaśny 520 g

KUCHNIA KACHNY

Sos słodko-kwaśny

520 g
13,06 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 1 opinii
KNORR Sos do pieczeni jasny 25 g

KNORR

Sos do pieczeni jasny

25 g
159,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store