Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do mięs
WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA
Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA Pomysł na... WINIARY 28g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
WINIARY
Polska

Cena5,49 zł
196,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.


Cechy

woreczek do pieczenia

po prostu dobre!

suszone z dbałością


WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
WINIARY Pomysł na... Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
997.00 kJ
11.9%
Wartość energetyczna (kcal)
241.00 kcal
12.1%
Tłuszcz (g)
21.20 g
30.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.40 g
37.0%
Węglowodany (g)
1.20 g
0.5%
w tym cukry (g)
0.40 g
0.4%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
11.20 g
22.4%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
196,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
28 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613034338266
Cena za kg:
196,07 zł/kg
Waga:
28 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613034338266

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Lista zakupów - 1 kg żeberek Sposób przyrządzenia: 70 min., 5 porcji 1. Żeberka pokrój na porcje (ok. 5 cm, jedna lub dwie kostki). 2. Podgrzej piekarnik do 200°C. Nie używaj funkcji grill. Do woreczka z górnej części opakowania włóż żeberka i dodaj przyprawy z dolnej części opakowania. Woreczek zamknij załączoną zapinką w odległości 6-8 cm od górnej części worka. 3. Delikatnie obracając woreczek, równomiernie rozprowadź przyprawę na mięsie. 4. Woreczek ułóż w naczyniu żaroodpornym, nie przykrywaj. Włóż do rozgrzanego piekarnika i piecz na niższym poziomie przez 70 minut. 5. Po wyciągnięciu z piekarnika, odetnij końcówkę woreczka z zapinką. Uważaj na gorący woreczek i wydostające się z niego gorące powietrze.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Pomysł na...


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki

Produkty z kategorii Do mięs

4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 17 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie serowym 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie serowym

28 g
171,07 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
WINIARY Pomysł na... Gulasz (z tego co się nawinie) 42 g

WINIARY Pomysł na...

Gulasz (z tego co się nawinie)

42 g
114,05 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym 39 g

WINIARY Pomysł na...

Sycący garnek z mięsem mielonym

39 g
122,82 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotlety mielone z cebulką 69 g

WINIARY Pomysł na...

Kotlety mielone z cebulką

69 g
69,42 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
144,47 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Burrito tex-mex 30 g

WINIARY Pomysł na...

Burrito tex-mex

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store