Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do mięs
WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym
Sycący garnek z mięsem mielonym Pomysł na... WINIARY 39g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym

39 g
WINIARY
Polska

Cena4,79 zł
122,82 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

obiad na każdą kieszeń

po prostu dobre!


WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
408.00 kJ
4.9%
Wartość energetyczna (kcal)
97.00 kcal
4.9%
Tłuszcz (g)
4.80 g
6.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
7.10 g
2.7%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.53 g
8.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
122,82 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
39 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445290738837
Cena za kg:
122,82 zł/kg
Waga:
39 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290738837

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Lista Zakupów - 350 g mielonego mięsa - 200 g marchewki - 200 g pieczarek - 300 g zimniaków Sposób przyrządzania: 40 min., 4 porcje 1. Obrane ziemniaki i marchewkę pokrój w kostkę, a pieczarki pokrój w plasterki. 2. Na rozgrzanym oleju w garnku podsmaż mięso mielone. Dodaj ziemniaki, marchewkę i pieczarki. 3. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 250 ml wody, wlej do garnka i dobrze wymieszaj. Gotuj około 30 min na małym ogniu, aż ziemniaki będą miękkie. Od czasu do czasu zamieszaj.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Pomysł na...


Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sycący garnek z mięsem mielonym

Produkty z kategorii Do mięs

5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.9
z 17 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie serowym 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie serowym

28 g
171,07 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
WINIARY Pomysł na... Gulasz (z tego co się nawinie) 42 g

WINIARY Pomysł na...

Gulasz (z tego co się nawinie)

42 g
114,05 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotlety mielone z cebulką 69 g

WINIARY Pomysł na...

Kotlety mielone z cebulką

69 g
69,42 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym 39 g

WINIARY Pomysł na...

Sycący garnek z mięsem mielonym

39 g
122,82 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Burrito tex-mex 30 g

WINIARY Pomysł na...

Burrito tex-mex

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
144,47 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store