Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do mięs
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami
Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami Przepis na... KAMIS 35g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
KAMIS
Polska

Cena4,99 zł
142,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku: glutaminianu monosodowego oleju palmowego


KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1241.00 kJ
14.8%
Wartość energetyczna (kcal)
294.00 kcal
14.7%
Tłuszcz (g)
4.00 g
5.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Sól (g)
18.60 g
310.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bdb!!!
15.09.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
142,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084283892
Cena za kg:
142,57 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084283892

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Klopsiki w kremowym sosie pomidorowym z ziołami Dodaj - 400 g mięsa mielonego - 400 g pomidorów krojonych w puszce - 1 jajko - 2 łyżki tartego sera - 3 łyżki oleju - 125 ml wody - 200 g ryżu Czas 30 min Porcje 4 Przygotowanie 1. Ugotuj ryż wg instrukcji na opakowaniu. Do mięsa dodaj jajko, 1 łyżeczkę zawartości opakowania i dokładnie wymieszaj. 2. Uformuj niewielkie klopsiki (12-14 sztuk), usmaż na dużej patelni na rozgrzanym oleju, po ok. 3 minuty z każdej strony. Zdejmij z patelni. 3. Pomidory, wodę i pozostałą zawartość opakowania wymieszaj w rondelku i zagotuj. Dodaj usmażone klopsiki. Duś pod przykryciem na małym ogniu ok. 12 minut. 4. Przed podaniem gorące danie posyp serem. Przykryj pokrywką, aby ser się rozpuścił. Podawaj z ryżem. Porady Jak urozmaicić przepis - W przepisie możesz użyć dowolnego mięsa mielonego. - Aby nadać daniu bardziej intensywnego charakteru, dodaj do sosu płatki chili.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Bez dodatku: glutaminianu monosodowego oleju palmowego


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przepis na

Wariant klopsiki w kremowym sosie pomidorowym z ziołami

Produkty z kategorii Do mięs

4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z papryką i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste żeberka z cebulą i natką pietruszki + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA 28 g

WINIARY Pomysł na...

Soczyste skrzydełka z miodem + WORECZEK DO PIECZENIA

28 g
196,07 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 17 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie serowym 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie serowym

28 g
171,07 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
WINIARY Pomysł na... Gulasz (z tego co się nawinie) 42 g

WINIARY Pomysł na...

Gulasz (z tego co się nawinie)

42 g
114,05 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Pomysł na... Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Steki z karkówki w sosie tymiankowym + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
5.0
z 8 opinii
WINIARY Pomysł na... Sycący garnek z mięsem mielonym 39 g

WINIARY Pomysł na...

Sycący garnek z mięsem mielonym

39 g
122,82 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotlety mielone z cebulką 69 g

WINIARY Pomysł na...

Kotlety mielone z cebulką

69 g
69,42 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA 40 g

WINIARY Pomysł na...

Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem + WORECZEK DO PIECZENIA

40 g
137,25 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po meksykańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
144,47 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
WINIARY Pomysł na... Burrito tex-mex 30 g

WINIARY Pomysł na...

Burrito tex-mex

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store