Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Ostra
PRYMAT Musztarda bardzo ostra
Musztarda bardzo ostra PRYMAT 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

PRYMAT Musztarda bardzo ostra

180 g
PRYMAT
Polska

Cena2,69 zł
14,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez konserwantów.


Cechy

bez konserwantów


PRYMAT Musztarda bardzo ostra


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
PRYMAT Musztarda sarepska (ostra)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
556.00 kJ
6.6%
Wartość energetyczna (kcal)
133.00 kcal
6.7%
Tłuszcz (g)
5.90 g
8.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
7.20 g
8.0%
Białko (g)
5.20 g
10.4%
Sól (g)
2.90 g
48.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Naturalny ostry smak, nie rozwarstwia się
28.04.2025
0
0
Arek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135025799
Cena za kg:
14,94 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135025799

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Bez konserwantów.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Musztarda

Wariant bardzo ostra

Produkty z kategorii Ostra

5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 23 opinii
KAMIS Musztarda staropolska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda staropolska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 26 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka czeska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka czeska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
PRYMAT Musztarda bardzo ostra 180 g

PRYMAT

Musztarda bardzo ostra

180 g
14,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 65 opinii
PRYMAT Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
15,50 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
PRYMAT Musztarda jalapeno (super ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda jalapeno (super ostra)

180 g
17,72 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 25 opinii
ROLESKI Musztarda wikinga 175 g

ROLESKI

Musztarda wikinga

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO 160 g

ZWERGENWIESE

Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO

160 g
68,69 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.8
z 5 opinii
KONIK Musztarda jałowcowa (ostra) 200 g

KONIK

Musztarda jałowcowa (ostra)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 136 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store